| Nato: | 03-01-2014 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1438303 |
| Microchip: | 380260010154227 |
| Madre: | FIONA |
| Padre: | GLADIO DELLA VITTORIA ALATA |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,97% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.53 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() GLADIO DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 22.59% |
![]() ARAGORNHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() DRYASHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() AINEHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() DAYTONA DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 26.73% |
![]() AKI DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 18.47% |
![]() TAKODAHD A ED 0COI: 17.11% |
Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
|
ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() REBECCAHD A ED 0COI: 18.52% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() ZARA DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 22.27% |
![]() DREDOHD B ED 0COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() TERRYHD A ED 0COI: 28.25% |
SPOKHD B ED 0COI: 17.84% |
|||
REBECCAHD A ED 0COI: 18.52% |
||||
![]() FIONA- -COI: 19.25% |
![]() YUMA- -COI: 19.53% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ARIMMINUM UTEHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE ISOTTAHD B ED 0COI: 17.80% |
![]() SPOKHD B ED 0COI: 17.84% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
|
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Hela Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE DOROTEAHD B ED 0COI: 17.53% |
![]() IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
Alfa des Mille Vallées- -COI: 13.40% |
||
Unit- -COI: 16.65% |
||||
![]() Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| BALTO x FIONA 2016-10-06 | |||||
| EDITH FIONA DEL LUPO DEE VISSE ♁ | - | - | - | - | |
| ENAPAY EGON DEL LUPO DEE VISSE ♂ | - | - | - | - | |
| ELGA DAKOTA DEL LUPO DEE VISSE ♁ | - | - | - | - | |
| ERNEST LUDWIG DEL LUPO DEE VISSE ♂ | - | - | - | - | |
| ELOY ESDRA DEL LUPO DEE VISSE ♂ | - | - | - | - | |
| ELIGO DEL LUPO DEE VISSE ♂ | - | - | - | - | |
| ENEA ZAGOR CASPIAN DEL LUPO DEE VISSE ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALTO | 1 | 7 | 7 | 7 (100%) | - | - | - | - | - |
| GLADIO DELLA VITTORIA ALATA | 10 | 4.8 | 48 | 16 (33.33%) | 56.25% | 12.5% | 6.25% | - | - |
| ARAGORN | 7 | 5.86 | 41 | 8 (19.51%) | 62.5% | 25% | - | - | 12.5% |
| DRYAS | 3 | 5.67 | 17 | 4 (23.53%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 20 | 5.1 | 102 | 38 (37.25%) | 71.05% | 21.05% | 5.26% | - | 2.63% |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BALTO | 7 | 71.43% | 28.57% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GLADIO DELLA VITTORIA ALATA | 48 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARAGORN | 41 | 58.54% | 41.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DRYAS | 17 | 52.94% | 47.06% | 11.11% | - | 71 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 102 | 51.96% | 48.04% | 3.77% | 6.12% | 68 cm | 62.7 cm | - | - | - | 109.4 | 53.1 | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,87186% | 15.625 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | SPOK | 0,85972% | 15.625 | 17,84% | 31 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,6708% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Petra Šedá eminence | 0,64335% | 12.5 | 14,53% | 35 |
| 7 | ♂ 6,6,6,6,7 - ♀ 4,6 | Charon Šedá eminence | 0,77984% | 14.84375 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 5 | BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,22206% | 7.03125 | 18,51% | 17 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 5 | OASIA | 0,21661% | 7.03125 | 17,79% | 27 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,27341% | 7.8125 | 15,75% | 14 |
| 6 | ♂ 6,6,7,7,7 - ♀ 5 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,33242% | 8.59375 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 4.6875 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 4,98314% |