| Born: | 01-07-2010 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Valkyra z Molu Es |
| Father: | Eury z Peronowki |
| Breeder: | Arqeva |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,3% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.56 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A71 Of P1 Xv55,6 Xf109,9 |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| Belfedor Arqeva x Anne Lee Srdcerváč 2013-03-14 | |||||
| Haki Srdcerváč ♂ | HD A | ED 0 | n/DM | n/DW | |
| Hara Kiri Srdcerváč ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Harry Srdcerváč ♂ | - | - | - | - | |
| Haruko Srdcerváč ♂ | HD A | ED 0 | n/DM | n/DW | A66 M6 OC Xf107,58 Xv53,79 Xh0,697 P3 |
| Hati the Moonchaser Srdcerváč ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A66,0 OH Xf110,61 Xv1 Xh0,65 Xb19,70 Xe |
| Hope Srdcerváč ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Huckleberry Srdcerváč ♂ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | A67,0 OF Xf108,96 Xv54,48 Xh0,67 Xhs20,90 Xb19,40 Xe |
| Belfedor Arqeva x Albacora Silesian Hunter 2015-11-27 | |||||
| Belisia Silesian Hunter ♁ | - | - | - | - | A64,0 Xf105,47 Xv56,25 Xh0,59 Xhs17,19 Xb18,75 Xe |
| Bonie Silesian Hunter ♁ | - | - | - | - | |
| Belfedor Silesian Hunter ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A69,0 OF Xf105,80 Xv55,80 Xh0,61 Xhs20,29 Xb18,12 Xe |
| Basko Silesian Hunter ♂ | - | - | - | - | |
| Bastyas Silesian Hunter ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A72,0 OG Xf106,94 Xv54,17 Xh0,71 Xhs19,44 Xb18,06 Xe |
| Dog shows | Date | Class | Judgment | Pos. | Titles | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzinárodna výstava psov Nitracanis - Nitra Giudice: Gabriela Ridar?ikova (SK) |
24-03-2012 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Svetová klubová výstava národných plemien - Bratislava Giudice: Tibor Havelka (SK) Jaroslav Matyáš (SK) |
10-11-2013 | Open class | Eccellente | 2 | ris. CAC |
||
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belfedor Arqeva | 2 | 6 | 12 | 8 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Eury z Peronowki | 9 | 5.67 | 51 | 16 (31.37%) | 93.75% | 6.25% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Ars z Vel'kej Fatry CS | 2 | 4 | 8 | 1 (12.5%) | 100% | - | - | - | - |
| Káj z Rosíkova CS | 7 | 6 | 42 | 3 (7.14%) | 66.67% | - | - | 33.33% | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belfedor Arqeva | 12 | 66.67% | 33.33% | 62.5% | - | 68 cm | - | 108 | 55 | 0.7 | - | - | - |
| Eury z Peronowki | 51 | 47.06% | 52.94% | 29.17% | 22.22% | 68.4 cm | 61.7 cm | 109.3 | 55 | - | 107.1 | 55.2 | 73.3 |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Ars z Vel'kej Fatry CS | 8 | 62.5% | 37.5% | 20% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Káj z Rosíkova CS | 42 | 50% | 50% | 23.81% | 38.1% | 65.8 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Atos Heol CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 38 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,25779% | 10.15625 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,16187% | 5.46875 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,18229% | 5.46875 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 3.90625 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Káj z Rosíkova CS | 0,0644% | 3.90625 | 31,93% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 3.90625 | 8,95% | 42 |
| COI TOTAL: | 1,11372% |