| Nato: | 29-10-2023 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Fleur Malou Grey Diamond |
| Padre: | Greyback Miracle Mia |
| Allevatore: | Mala Bosorka |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | N/D % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | N/D % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Greyback Miracle MiaHD A ED 0COI: 26.13% |
![]() Max spod ĎumbieraHD B -COI: 27.10% |
![]() Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
![]() Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Amir Bonus- -COI: 32.27% |
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Heja FončordaHD A -COI: 23.85% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Ejma FončordaHD A -COI: 26.29% |
Dion Dór- -COI: 22.66% |
|||
Ajma Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Bella Ezer Miracle MiaHD A ED 0COI: 25.11% |
![]() Kitt Malý BysterecHD B -COI: 24.83% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Daya zo Slovenskej rozprávkyHD A ED 0COI: 24.98% |
![]() Artex Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||
Cora Biely tesákHD A -COI: 26.15% |
||||
![]() Bessy zo Slovenskej rozprávkyHD A -COI: 25.03% |
Jakari spod ĎumbieraHD A -COI: 22.62% |
|||
Ajda Kalinovská svorka - GeroHD A -COI: 22.30% |
||||
![]() Fleur Malou Grey DiamondHD A ED 0COI: 27.41% |
![]() Secchi LupusekHD A -COI: 25.59% |
![]() Urobach z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.93% |
![]() Belke Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 22.85% |
Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Orin od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.92% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Callisto z PeronówkiHD A -COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ylva z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.25% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
![]() Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
|
Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bajara Malá Bosorka | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fleur Malou Grey Diamond | 3 | 5.33 | 16 | 13 (81.25%) | 23.08% | - | - | - | - |
| Ylva z Peronówki | 3 | 2.67 | 8 | 4 (50%) | 50% | - | - | - | - |
| Peymakylir z peronowki | 7 | 4.86 | 34 | 18 (52.94%) | 61.11% | 11.11% | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bajara Malá Bosorka | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fleur Malou Grey Diamond | 16 | 56.25% | 43.75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ylva z Peronówki | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Peymakylir z peronowki | 34 | 44.12% | 55.88% | 6.67% | 10.53% | 71 cm | 60.5 cm | - | - | - | 109.9 | 55.4 | 0.6 |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Cäsar von der Wolfsschleife | 0,90126% | 12.5 | 24,36% | 62 |
| 6 | ♂ 4,6,7 - ♀ 5,6,6 | Milo Ruskov dvor CS | 1,05445% | 14.84375 | 16,59% | 89 |
| 9 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 2.0829% |