| Nato: | 23-12-2010 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Cila Malý Bysterec |
| Padre: | Cäsar von der Wolfsschleife |
| Allevatore: | Malý Bysterec |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,83% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 74.19 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.38 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A65 Od P3 Xv56,2 Xf110,8 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Kitt Malý Bysterec x Daya zo Slovenskej rozprávky 2016-12-28 | |||||
| Blue Sky Miracle Mia ♂ | HD A | ED 0 | - | - | A67,0 C8 OC Xf114,93 Xv53,73 Xh0,61 P14 Xhs21,64 Xb19,40 Xe Qr |
| Best Stark Miracle Mia ♂ | - | - | - | - | |
| Bella Ezer Miracle Mia ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A64 OD Xf110,94 Xv54,69 Xh0,647 P3 |
| Bashir Prince Miracle Mia ♂ | - | - | - | - | |
| Kitt Malý Bysterec x Ebi z Kopáčkova dvora 2018-04-06 | |||||
| Igreyne Cara s Divokou krví ♁ | HD B | ED 0 | n/DM | n/n | |
| Imala Elza s Divokou krví ♁ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | A60,0 OC Xf111,67 Xv55,00 Xh0,59 P14 Xhs20,00 Xb18,33 Xe |
| Imperátor s Divokou krví ♂ | HD D | ED 0 | n/n | n/n | A65 K5 OG R1 Xv52.3 |
| Inferno Gája s Divokou krví ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | |
| Iracebeth Red Queen s Divokou krví ♁ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | A60,0 OC Xf108,33 Xv53,33 Xh0,63 P14 Xhs20,00 Xb18,33 Xe |
| Iris Desire s Divokou krví ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A62,5 E1 H3 OI Xf108,80 Xv53,60 Xh0,65 Xhs19,20 Xb17,60 Xe Qr |
| Isis s Divokou krví ♁ | - | - | - | - | |
| Igni Yennefer s Divokou krví ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kitt Malý Bysterec | 2 | 6 | 12 | 10 (83.33%) | 60% | 10% | - | 10% | - |
| Cäsar von der Wolfsschleife | 9 | 6.89 | 62 | 16 (25.81%) | 62.5% | 25% | - | 12.5% | - |
| Afar Malý Bysterec | 4 | 5.5 | 22 | 4 (18.18%) | 25% | 50% | 25% | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 15 | 5.93 | 89 | 34 (38.2%) | 67.65% | 17.65% | 11.76% | 2.94% | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kitt Malý Bysterec | 12 | 33.33% | 66.67% | 25% | 50% | 68 cm | 61.5 cm | 62.5 | 52.9 | - | 109.9 | 54.1 | 0.6 |
| Cäsar von der Wolfsschleife | 62 | 50% | 50% | 16.13% | 9.68% | 67.4 cm | 61.7 cm | 109.4 | 56.3 | 0.6 | 111.9 | 57.1 | - |
| Afar Malý Bysterec | 22 | 36.36% | 63.64% | 37.5% | 7.14% | 68.3 cm | 60 cm | 106.5 | 55.5 | - | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 89 | 52.81% | 47.19% | 36.17% | 35.71% | 66.6 cm | 62 cm | 104.6 | 53.4 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Elbow zo Sennej | 1,86852% | 18.75 | 20,49% | 21 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,85083% | 12.5 | 10,28% | 29 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,52625% | 15.625 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 4,6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,24576% | 10.15625 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 9.375 | 4,64% | 60 |
| 5 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,92959% | 14.0625 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,21658% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 38 | ♂ 6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 3,2959% | 46.09375 | 25% | 246 |
| 8 | ♂ 5,6,6,6,7 - ♀ 5,6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,69737% | 14.84375 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 8.59375 | 11,03% | 11 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,04921% | 8.59375 | 0,78% | 68 |
| COI TOTALE: | 9,93778% |