| Nato: | 15-12-2025 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | YOSEMITE SALTO DEL LUPO |
| Padre: | CAN'T HELP FALLING IN LOVE II SALTO DEL LUPO |
| Allevatore: | Wolf Journey - David Žebec |
| Proprietario: | PAES JESSICA |
| Provenienza: | SI |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,18% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | N/D % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | N/D % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
+5541996663341
|
![]() CAN'T HELP FALLING IN LOVE II SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.63% |
![]() MIO OLIM PALUSHD A ED 0COI: 24.73% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() GRADISCA OLIM PALUSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
||
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() PURPLE RAIN SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.89% |
![]() WORLD WIDE LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.75% |
![]() Anori Pura GioiaHD A ED 0COI: 23.52% |
Hron Radov dvorHD A -COI: 23.52% |
|
Gioia Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
||||
![]() QUEREL LUPI DEL MONTALEHD B ED 0COI: 23.96% |
Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
|||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() NALAHD B ED 0COI: 24.47% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Jasna Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.55% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|||
Falin Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() YOSEMITE SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.89% |
![]() JASTEN SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 22.50% |
![]() Bajkal od Našej VlčiceHD A ED 0COI: 22.49% |
![]() Gunner Malý BysterecHD A ED 0COI: 22.15% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Zela z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.69% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Qareen z PeronówkiHD A ED 0COI: 19.21% |
Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
|||
Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
||||
![]() Belthil del Salto Crazy SoulHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Yipon z PeronowkiHD A -COI: 24.25% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
|
Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Bessy Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bestla Wolf Journey | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YOSEMITE SALTO DEL LUPO | 2 | 5.5 | 11 | 4 (36.36%) | - | - | - | - | - |
| Belthil del Salto Crazy Soul | 7 | 6.57 | 46 | 40 (86.96%) | 92.5% | - | - | - | - |
| Bessy Vlčí démon | 3 | 3.67 | 11 | 9 (81.82%) | 77.78% | - | - | - | - |
| Aida Vlčí démon | 3 | 5.33 | 16 | 8 (50%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Argenta Zelená voda | 1 | 6 | 6 | 3 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bestla Wolf Journey | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YOSEMITE SALTO DEL LUPO | 11 | 81.82% | 18.18% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Belthil del Salto Crazy Soul | 46 | 54.35% | 45.65% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bessy Vlčí démon | 11 | 54.55% | 45.45% | 33.33% | 40% | 68.5 cm | 62.5 cm | 108.4 | 55.5 | 0.6 | 112.8 | 55.2 | 0.7 |
| Aida Vlčí démon | 16 | 62.5% | 37.5% | 40% | 66.67% | 68.8 cm | 62.3 cm | 109.1 | 55.4 | 0.6 | 110.5 | 55.2 | - |
| Argenta Zelená voda | 6 | 33.33% | 66.67% | - | 50% | - | 65 cm | - | - | - | 103.2 | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Hitt spod Ďumbiera | 0,43101% | 9.375 | 23,54% | 97 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,21307% | 7.8125 | 21,02% | 36 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5 | Askia Slnečný dvor | 0,40909% | 8.59375 | 23,73% | 29 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Blek z Liehovarského dvora | 0,05656% | 3.90625 | 19,01% | 36 |
| COI TOTALE: | 1.10973% |