| Nato: | 30-11-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1224884 |
| Microchip: | 380260000741586 |
| Madre: | Dáša Chlumecké podzámčí |
| Padre: | Chett Malý Bysterec |
| Allevatore: | LUPI DEL MONTALE |
| Proprietario: | LUPI DEL MONTALE (BRUCIATI MARCO) |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 29% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,96% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.80 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
3351243283
|
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| QUEREL LUPI DEL MONTALE x PITYON LUPI DEL MONTALE 2013-07-05 | |||||
| ALINA ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| ARANEL ♂ | - | - | - | - | |
| ADE ♂ | - | - | - | - | |
| ARYA ♁ | - | - | - | - | |
| ANJU ♁ | - | - | - | - | |
| ARWEN ♁ | - | - | - | - | |
| QUEREL LUPI DEL MONTALE x Anori Pura Gioia 2017-10-24 | |||||
| WORLD WIDE LUPI DEL MONTALE ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A70,0 Xf108 Xv54,5 Xhs19,29 Xb18,57 |
| WOLKER VOGEL LUPI DEL MONTALE ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A72,0 OG R1 Xf108 Xv54 Xh0,7 Xhs18,06 Xb18,06 F |
| WHAT WONDERFUL WOLF LUPI DEL MONTALE ♂ | - | - | - | - | |
| WILLIAM LUPI DEL MONTALE ♂ | - | - | - | - | |
| QUEREL LUPI DEL MONTALE x Indwal Vieno kraujo 2018-06-18 | |||||
| ZIRNIS LUPI DEL MONTALE ♂ | HD B | ED 0 | - | - | |
| ZARA LUPI DEL MONTALE ♁ | - | - | - | - | A66 Xf107,58 Xv53,03 Xh0,7 Xhs17,42 Xb18,18 Xe Xt |
| ZELINDA LUPI DEL MONTALE ♁ | - | - | - | - | |
| ZAMA LUPI DEL MONTALE ♁ | - | - | - | - | |
| ZYON LUPI DEL MONTALE ♂ | - | - | - | - | |
| ZEUS LUPI DEL MONTALE ♂ | - | - | - | - | |
| ZACCARIA LUPI DEL MONTALE ♂ | - | - | - | - | |
| ZOE LUPI DEL MONTALE ♁ | - | - | - | - | |
| ZITA LUPI DEL MONTALE ♁ | - | - | - | - | |
| QUEREL LUPI DEL MONTALE x Indwal Vieno kraujo 2019-09-22 | |||||
| DAFNE LUPI DEL MONTALE ♁ | - | - | - | - | |
| DINWALL LUPI DEL MONTALE ♁ | - | - | - | - | |
| DAYTONA LUPI DEL MONTALE ♂ | - | - | - | - | |
| DJANGO LUPI DEL MONTALE ♂ | - | - | - | - | |
| DEXTER LUPI DEL MONTALE ♂ | - | - | - | - | |
| DENVER LUPI DEL MONTALE ♂ | - | - | - | - | |
| DUST LUPI DEL MONTALE ♂ | - | - | - | - | |
| DINGO LUPI DEL MONTALE ♂ | - | - | - | - | |
| DYLAN LUPI DEL MONTALE ♂ | HD B | ED 0 | - | - | |
| DESY LUPI DEL MONTALE ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| QUEREL LUPI DEL MONTALE | 4 | 7.25 | 29 | 7 (24.14%) | 42.86% | 28.57% | - | - | - |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 6 | 6 | 36 | 16 (44.44%) | 50% | 25% | 18.75% | 6.25% | - |
| Grace Kollárov dvor | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Citka Kollárov dvor | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Ada Kollárov dvor | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Eda Slňava | 3 | 5 | 15 | 4 (26.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| QUEREL LUPI DEL MONTALE | 29 | 58.62% | 41.38% | 5.88% | - | 72 cm | - | 108 | 54 | 0.7 | - | - | - |
| Dáša Chlumecké podzámčí | 36 | 66.67% | 33.33% | 20.83% | 16.67% | 67.6 cm | 61 cm | - | - | - | 116 | 54 | - |
| Grace Kollárov dvor | 12 | 58.33% | 41.67% | 14.29% | 60% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | 108 | 54.8 | - |
| Citka Kollárov dvor | 5 | 20% | 80% | 100% | 50% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ada Kollárov dvor | 17 | 52.94% | 47.06% | 22.22% | 62.5% | 68 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Eda Slňava | 15 | 53.33% | 46.67% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 1,03924% | 12.5 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ada Kollárov dvor | 1,00189% | 12.5 | 30,94% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,42542% | 9.375 | 10,28% | 29 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,27188% | 15.625 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,20361% | 7.8125 | 4,64% | 60 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Orlík z Rosíkova CS | 0,26693% | 9.375 | 36,77% | 127 |
| 5 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 9.375 | 36,18% | 91 |
| 8 | ♂ 6,6,6,7 - ♀ 5,6,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,16243% | 12.5 | 11,03% | 11 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Atos z Belešova CS | 0,16243% | 7.03125 | 11,03% | 68 |
| COI TOTALE: | 4,66664% |