| Nato: | 19-03-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Nrgwenya Vieno kraujo |
| Padre: | EDWIN SALTO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | BR |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,7% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | N/D % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | N/D % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() EDWIN SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 21.65% |
![]() Cairo SotisHD A ED 0COI: 22.13% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|||
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
![]() Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
Ikar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 31.05% |
|||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Zela z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.69% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Qareen z PeronówkiHD A ED 0COI: 19.21% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Nrgwenya Vieno kraujoHD A ED 0COI: 22.19% |
![]() Milo Radov dvorHD B ED 0COI: 24.52% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
![]() Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Astor Mot'ovský dvor CS- -COI: 4.64% |
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
Candiff Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
|||
Aja Frovan- -COI: 22.43% |
||||
![]() Esa Radov dvorHD A -COI: 23.50% |
![]() Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Amir Bonus- -COI: 32.27% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Ibona Kysucká hviezdaHD A -COI: 18.45% |
Ben Zlatá žilaHD A -COI: 13.95% |
|||
Doris Kysucká hviezda- -COI: 22.66% |
||||
![]() Nani Radov DvorHD B ED 0COI: 26.09% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Hena Radov DvorHD A -COI: 23.52% |
![]() Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
||
Hexa Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
Ural z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
|||
Ciba Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Aaron do Recanto dos Lobos x Evička Strážca divočiny 2021-06-07 | |||||
| Dakota do Recanto dos Lobos ♁ | - | - | - | - | |
| Damon do Recanto dos Lobos ♂ | - | - | - | - | |
| Dark do Recanto dos Lobos ♂ | - | - | - | - | |
| Django do Recanto dos Lobos ♂ | - | - | - | - | |
| Dune do Recanto dos Lobos ♁ | - | - | - | - | |
| Aaron do Recanto dos Lobos x Evička Strážca divočiny 2022-06-13 | |||||
| G' Ares do Recanto dos Lobos ♂ | - | - | - | - | |
| G' Ares do Recanto dos Lobos ♂ | - | - | - | - | |
| G' Belka do Recanto dos Lobos ♁ | - | - | - | - | |
| Gaia do Recanto dos Lobos ♁ | - | - | - | - | |
| Giulia do Recanto dos Lobos ♁ | - | - | - | - | |
| Gohan do Recanto dos Lobos ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aaron do Recanto dos Lobos | 2 | 5.5 | 11 | 11 (100%) | - | - | - | - | - |
| EDWIN SALTO DEL LUPO | 3 | 4.67 | 14 | 14 (100%) | - | - | - | - | - |
| Cairo Sotis | 5 | 4.2 | 21 | 8 (38.1%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 15 | 6 | 90 | 36 (40%) | 72.22% | 25% | 2.78% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aaron do Recanto dos Lobos | 11 | 54.55% | 45.45% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EDWIN SALTO DEL LUPO | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cairo Sotis | 21 | 47.62% | 52.38% | 20% | 9.09% | 70 cm | 66 cm | 108.6 | 54.3 | 54.2 | 113.5 | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 90 | 52.22% | 47.78% | 19.15% | 25.58% | 70 cm | 63.5 cm | 109.8 | 54.9 | - | 114.4 | 53.9 | - |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Blek z Liehovarského dvora | 0,90492% | 15.625 | 19,01% | 36 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Iran Zemplínska oblast' | 0,44276% | 9.375 | 16,52% | 31 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Athos Chocholan | 0,11536% | 6.25 | 19,29% | 21 |
| COI TOTALE: | 1.46304% |