| Datum narození: | 11-12-2025 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | LO2623171 |
| Mikročip: | 380260102996276 |
| Matka: | HERMIONE II SALTO DEL LUPO |
| Otec: | CAN'T HELP FALLING IN LOVE II SALTO DEL LUPO |
| Chovatel: | - |
| Majitel: | SANTONI ELIO |
| Původ: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,93% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.34 % Powered by WGI LAB | Bonitace: |
| Kontakty: |
![]() CAN'T HELP FALLING IN LOVE II SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.63% |
![]() MIO OLIM PALUSHD A ED 0COI: 24.73% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() GRADISCA OLIM PALUSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
||
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() PURPLE RAIN SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.89% |
![]() WORLD WIDE LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.75% |
![]() Anori Pura GioiaHD A ED 0COI: 23.52% |
Hron Radov dvorHD A -COI: 23.52% |
|
Gioia Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
||||
![]() QUEREL LUPI DEL MONTALEHD B ED 0COI: 23.96% |
Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
|||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() NALAHD B ED 0COI: 24.47% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Jasna Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.55% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|||
Falin Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() HERMIONE II SALTO DEL LUPOHD A ED 0COI: 25.42% |
![]() DEREK SALTO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.17% |
![]() Egon Vikvel wolfHD A ED 0COI: 24.26% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Ajša Vikvel wolfHD A -COI: 25.02% |
Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
|||
Jasa spod ĎumbieraHD B -COI: 22.62% |
||||
![]() Jahi II z PeronówkiHD A ED 0COI: 22.81% |
![]() Corgoň Vlčí démonHD B -COI: 23.62% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() IRA MEREDITH SALTO DEL LUPOHD A ED BLCOI: 24.38% |
![]() Bajkal od Našej VlčiceHD A ED 0COI: 22.49% |
![]() Gunner Malý BysterecHD A ED 0COI: 22.15% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Belthil del Salto Crazy SoulHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Yipon z PeronowkiHD A -COI: 24.25% |
Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
||
Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
||||
![]() Bessy Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|||
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YOU BROKE MY HEART II | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CAN'T HELP FALLING IN LOVE II SALTO DEL LUPO | 8 | 4.5 | 36 | 21 (58.33%) | 14.29% | 4.76% | - | - | - |
| MIO OLIM PALUS | 2 | 4 | 8 | 6 (75%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 18 | 6.61 | 119 | 53 (44.54%) | 64.15% | 7.55% | 1.89% | 1.89% | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YOU BROKE MY HEART II | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CAN'T HELP FALLING IN LOVE II SALTO DEL LUPO | 36 | 52.78% | 47.22% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MIO OLIM PALUS | 8 | 62.5% | 37.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 119 | 60.5% | 39.5% | 6.94% | 21.28% | 66.8 cm | 62.3 cm | 109.7 | 53.9 | 0.6 | 110 | 55.2 | 0.6 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Carr Malý Bysterec | 1,38034% | 15.625 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Hitt spod Ďumbiera | 0,2155% | 6.25 | 23,54% | 97 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,5 | Askia Slnečný dvor | 0,46753% | 11.71875 | 23,73% | 29 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5 | Baron spod Ďumbiera | 0,48428% | 9.375 | 29,01% | 70 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5 | Azor od Poluchov | 0,05642% | 8.59375 | 17,12% | 9 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Arys z Oravy | 0,11921% | 4.6875 | 25,96% | 32 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Alex z Čakajovského dvora | 0,11257% | 4.6875 | 23,12% | 34 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,21307% | 7.8125 | 21,02% | 36 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Blek z Liehovarského dvora | 0,05656% | 5.46875 | 19,01% | 36 |
| CELKOVÝ COI: | 3.10549% |