| Nato: | 03-07-2026 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO2656852 |
| Microchip: | 380260160880992 |
| Madre: | MAYA |
| Padre: | YUKON |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,73% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 17.40 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() YUKONHD A ED 0COI: 21.37% |
![]() ICE WOLF LUPI DI MONTEMORELLO- -COI: 20.94% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() CINDERELLAHD A -COI: 25.82% |
![]() GASS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ELFAHD A ED 0COI: 27.00% |
RENDYHD B -COI: 19.78% |
|||
AIKAHD A -COI: 21.88% |
||||
![]() SHARI- -COI: 22.96% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() CASSANDRA- -COI: 12.05% |
![]() ARIMMINUM UNIQUE WOLFHD A ED BLCOI: 21.57% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() ARIELHD B ED 0COI: 0.00% |
DUNCANHD A ED 0COI: 26.72% |
|||
ASIAHD B -COI: 0.00% |
||||
![]() MAYA- -COI: 21.20% |
![]() ZAGO- -COI: 21.02% |
![]() ARIMMINUM EXIANHD A ED 0COI: 22.57% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ZOEHD C -COI: 21.60% |
![]() ARES- -COI: 28.66% |
RAZY- -COI: 31.48% |
||
SAFIRA- -COI: 23.49% |
||||
![]() ANITA- -COI: 22.88% |
ARON- -COI: 21.91% |
|||
BRINA- -COI: 19.77% |
||||
![]() KIRA- -COI: 19.63% |
![]() NOX- -COI: 20.45% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
|
Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
||||
![]() WAPI LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.60% |
Nanuk new montale spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.94% |
|||
RAY OF SUN LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.31% |
||||
![]() NANCY- -COI: 20.62% |
![]() COULD- -COI: 20.06% |
NEK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.94% |
||
SHIVAHD A ED 0COI: 23.54% |
||||
![]() ZANA- -COI: 25.23% |
FALCO- -COI: 21.33% |
|||
RAMSY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AYTA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MAYA | 1 | 7 | 7 | 7 (100%) | - | - | - | - | - |
| KIRA | 8 | 3.75 | 30 | 9 (30%) | 11.11% | 11.11% | - | - | - |
| NANCY | 1 | 4 | 4 | 2 (50%) | 50% | 50% | - | - | - |
| ZANA | 4 | 5.75 | 23 | 1 (4.35%) | 100% | - | - | - | - |
| RAMSY PASSO DEL LUPO | 1 | 9 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AYTA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MAYA | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KIRA | 30 | 53.33% | 46.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NANCY | 4 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZANA | 23 | 65.22% | 34.78% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RAMSY PASSO DEL LUPO | 9 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,7 | Eligo z Peronowki | 0,95223% | 13.28125 | 18,21% | 91 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,37778% | 8.59375 | 16,29% | 81 |
| 6 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 5,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,5031% | 10.15625 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Jolly z Molu Es | 0,05397% | 7.03125 | 16,29% | 52 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | CLOVER | 0,22206% | 7.8125 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | GREYWOLF PASSO DEL LUPO | 0,05295% | 3.90625 | 23,88% | 31 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Juna Hlas divočiny CS | 0,05238% | 3.90625 | 11,78% | 34 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | ARIMMINUM ZOE | 0,05288% | 3.90625 | 21,29% | 14 |
| COI TOTALE: | 2.26735% |