| Nato: | 30-11-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1729260 |
| Microchip: | 380260002848971 |
| Madre: | ZOE |
| Padre: | ARIMMINUM EXIAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,02% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.15 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARIMMINUM EXIANHD A ED 0COI: 22.57% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() ZOEHD C -COI: 21.60% |
![]() ARES- -COI: 28.66% |
![]() RAZY- -COI: 31.48% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() SAFIRA- -COI: 23.49% |
![]() BRIXI CASA DELLA ROSA- -COI: 19.87% |
Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() SHIELA- -COI: 16.16% |
Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
IUNAHD A ED 0COI: 19.47% |
||||
![]() ANITA- -COI: 22.88% |
![]() ARON- -COI: 21.91% |
![]() ARIMMINUM LION- -COI: 21.57% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|
ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() LIRA- -COI: 21.38% |
DUNCANHD A -COI: 21.78% |
|||
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAGO x KIRA 2020-01-07 | |||||
| RINGO ♂ | - | - | - | - | |
| ZAGO x KIRA 2020-10-22 | |||||
| ZOE ♁ | - | - | - | - | |
| AARON ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| KAI ♂ | - | - | - | - | |
| HERO ♂ | - | - | - | - | |
| HADES ♂ | - | - | - | - | |
| RAKSHA ♁ | - | - | - | - | |
| ZAGO x KIRA 2021-09-10 | |||||
| ANTARES ♂ | - | - | - | - | |
| ATENA ♁ | - | - | - | - | |
| LOKI ♂ | - | - | - | - | |
| ZAGO x KIRA 2022-04-10 | |||||
| BALTO ♂ | - | - | - | - | |
| YAGO ♂ | - | - | - | - | |
| MAYA ♁ | - | - | - | - | |
| ZAGO x KIRA 2023-01-10 | |||||
| LUNA ♁ | - | - | - | - | |
| RAY ♂ | HD B | ED 0 | - | - | |
| IRIS ♁ | - | - | - | - | |
| KIRA ♁ | - | - | - | - | |
| ZAGO x KIRA 2023-11-06 | |||||
| BALTO ♂ | - | - | - | - | |
| BENITO ♂ | - | - | - | - | |
| AKELA ♂ | - | - | - | - | |
| ALBERTO ♂ | - | - | - | - | |
| DAFNE ♁ | - | - | - | - | |
| NATO ♂ | - | - | - | - | |
| ZAGO x KIRA 2024-12-05 | |||||
| INES ♁ | - | - | - | - | |
| LUCE ♁ | - | - | - | - | |
| KAI BOSS ♂ | - | - | - | - | |
| NEVI VIOLA ♁ | - | - | - | - | |
| ZAGO x KIRA 2025-05-28 | |||||
| AURA ♁ | - | - | - | - | |
| LANA ♁ | - | - | - | - | |
| LUNA ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAGO | 8 | 3.75 | 30 | 9 (30%) | 11.11% | 11.11% | - | - | - |
| ARIMMINUM EXIAN | 1 | 7 | 7 | 6 (85.71%) | - | 16.67% | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Ars z Vel'kej Fatry CS | 2 | 4 | 8 | 1 (12.5%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ZAGO | 30 | 53.33% | 46.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM EXIAN | 7 | 71.43% | 28.57% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Ars z Vel'kej Fatry CS | 8 | 62.5% | 37.5% | 20% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3 - ♀ 6,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,6708% | 14.84375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 13.28125 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 14.0625 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Ali Reolup | 0,33326% | 8.59375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,16082% | 5.46875 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 2,04267% |