| Nato: | 04-12-2022 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Chandrakali z Molu Es |
| Padre: | Donatello Anwar |
| Allevatore: | Grey Legend |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,54% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.76 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Donatello AnwarHD A ED 0COI: 19.28% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Chandrakali z Molu EsHD A ED 0COI: 20.65% |
![]() Cézar Vlčí démonHD A -COI: 23.62% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
|
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brennelska Grey Legend | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chandrakali z Molu Es | 2 | 7 | 14 | 9 (64.29%) | - | - | - | - | - |
| Atinka Sun z Molu Es | 4 | 7.25 | 29 | 15 (51.72%) | 66.67% | 13.33% | - | - | - |
| Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brennelska Grey Legend | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chandrakali z Molu Es | 14 | 35.71% | 64.29% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Atinka Sun z Molu Es | 29 | 41.38% | 58.62% | 33.33% | 41.18% | 69.3 cm | 64.1 cm | 109.6 | 54.1 | - | 110.1 | 54.5 | 0.6 |
| Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 38.71% | 38.71% | 69.3 cm | 63.8 cm | 107.8 | 54.4 | - | 138.4 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Elba z Rofa | 0,24113% | 6.25 | 25,96% | 6 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | CUTT | 0,15864% | 5.46875 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Elbow zo Sennej | 0,17517% | 6.25 | 20,49% | 21 |
| COI TOTALE: | 1.75986% |