| Nato: | 18-12-2025 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Iasmi IV Od Úhoště |
| Padre: | Chaaron Miracle Mia |
| Allevatore: | od Úhoště |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,43% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 17.40 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Chaaron Miracle MiaHD B ED 0COI: 20.77% |
![]() Ikigai Aaron Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 19.42% |
![]() Debrník Dak Norský vlkHD A ED 0COI: 20.96% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
||||
![]() Gaileen Gayra Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 22.22% |
![]() Mino Radov dvorHD A -COI: 24.52% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
||
Esa Radov dvorHD A -COI: 23.50% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
||||
![]() Asta z Opoja Pod HàjomHD A ED 0COI: 23.20% |
![]() Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Etna od StarkejHD A -COI: 19.50% |
![]() Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|||
Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
||||
![]() Iasmi IV Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 21.90% |
![]() Tvíty III Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 21.91% |
![]() Boreas Svítynus z RasoviskaHD A ED 0COI: 21.45% |
![]() Bastien Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
||||
![]() Firefly SrdcerváčHD A ED 0COI: 22.27% |
Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
|||
Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
||||
![]() Jara III Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.44% |
![]() Green TawyHD A ED 0COI: 20.01% |
Dragontail Norský vlkHD A ED 0COI: 20.96% |
||
Ennie TawyHD A ED 0COI: 21.41% |
||||
![]() Xuki II od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.91% |
Buck II od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.51% |
|||
Brie LostrisHD A ED 0COI: 19.51% |
||||
![]() Choki III Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 22.45% |
![]() Quinto II od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.56% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Crying Wolf WolfyHD A -COI: 18.13% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
||||
![]() Tiki II Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 21.33% |
![]() Brave Odin z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
|||
Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cuketka V od úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Iasmi IV Od Úhoště | 1 | 5 | 5 | 5 (100%) | - | - | - | - | - |
| Choki III Od Úhoště | 4 | 7.75 | 31 | 8 (25.81%) | - | - | - | - | - |
| Tiki II Od Úhoště | 7 | 7.43 | 52 | 16 (30.77%) | 43.75% | 6.25% | - | - | - |
| Unique od Úhoště | 8 | 5.13 | 41 | 20 (48.78%) | 35% | - | - | - | - |
| Queen od Úhoště | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cuketka V od úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Iasmi IV Od Úhoště | 5 | 80% | 20% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Choki III Od Úhoště | 31 | 35.48% | 64.52% | - | 10% | - | 62.5 cm | - | - | - | 107.9 | 54.8 | - |
| Tiki II Od Úhoště | 52 | 71.15% | 28.85% | 8.11% | 20% | 67.3 cm | 63.3 cm | 108.7 | 53.6 | - | 110.5 | 53.4 | - |
| Unique od Úhoště | 41 | 43.9% | 56.1% | 5.56% | 13.04% | 65 cm | 62.3 cm | 107.7 | 53.1 | - | 111.8 | 53.6 | - |
| Queen od Úhoště | 20 | 30% | 70% | 16.67% | 28.57% | 68 cm | 61.3 cm | 105.9 | 52.9 | - | 111.6 | 53.5 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Aileen Vlčí tlapka | 0,43597% | 9.375 | 22,12% | 21 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Curt z Vlčího dubu | 0,20457% | 7.8125 | 19,75% | 43 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Fantazie z Vlčí chaloupky | 0,21398% | 7.8125 | 16,13% | 36 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Carr Malý Bysterec | 0,23006% | 7.8125 | 21,58% | 112 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Fea z Ponického dvora | 0,22202% | 7.03125 | 19,85% | 36 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Argo Přízrak Karpat | 0,21017% | 7.03125 | 17,94% | 83 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,05572% | 5.46875 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Gáj Jimili CS | 0,05553% | 4.6875 | 16,44% | 32 |
| COI TOTALE: | 1.62804% |