| Nato: | 29-06-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Fantazie z Vlčí chaloupky |
| Padre: | Curt z Vlčího dubu |
| Allevatore: | Norský vlk |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,96% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.46 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A67 Of P1 Xv53,7 Xf106,0 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Debrník Dak Norský vlk x Yukon z Molu Es 2018-11-11 | |||||
| Kira Law z Molu Es ♁ | - | - | - | - | |
| Ka Lupinka z Molu Es ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A61,0 Xf108,20 Xv54,92 Xh0,63 Xhs19,67 Xb18,03 Xe |
| Kaila z Molu Es ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A64,5 OI Xf106,98 Xv54,26 Xh0,59 Xhs18,60 Xb18,60 Xe Qr |
| Kip z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Korry z Molu Es ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A68,5 OF Xf106,57 Xv54,01 Xh0,61 Xhs18,98 Xb17,52 C Xe Qr C7 |
| Kulička z Molu Es ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A61,0 OG Xf108,20 Xv54,10 Xh0,69 Xhs18,03 Xb18,03 C Xe |
| Kosmo Raff z Molu Es ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A69,5 I7 OG Xf109,35 Xv53,24 Xh0,58 Xhs19,42 Xb17,27 Xe Qr |
| Debrník Dak Norský vlk x ARIMMINUM YASMEEN 2019-03-27 | |||||
| ARIMMINUM VIVIENNE ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| ARIMMINUM VANILLE L'ESPRIT DU LOUP ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A62,0 Xf110,48 Xv55,65 Xh0,6 Xhs19,35 Xb17,74 F |
| ARIMMINUM VIKTOIRE ♁ | - | - | - | - | |
| ARIMMINUM VULKANO ♂ | - | - | - | - | |
| ARIMMINUM VLAD DRAKUL ♂ | - | - | - | - | |
| ARIMMINUM VELOURS ♁ | - | - | - | - | |
| Debrník Dak Norský vlk x Gaileen Gayra Vlčí tlapka 2019-10-30 | |||||
| Ikigai Aaron Vlčí tlapka ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A70,0 OF Xf108,57 Xv54,29 Xh0,58 Xhs18,57 Xb17,14 Xe |
| Ileen Bellaimy Vlčí tlapka ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A66,0 OF Xf107,58 Xv53,03 Xh0,61 Xhs18,94 Xb18,18 Xe |
| Inid Vlčí tlapka ♂ | HD D | ED 0 | n/n | n/DW | |
| Iroquois Vlčí tlapka ♂ | - | - | - | - | |
| Isabell Vlčí tlapka ♁ | - | - | - | - | |
| I'Khalessi Vlčí tlapka ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A63,5 H15 OF Xf107,09 Xv53,54 Xh0,63 Xhs18,90 Xb18,90 Xe |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Specialni Vystava KCHCSV Giudice: Jana Tomeskova |
13-09-2015 | Open class | Eccellente | 4 | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Debrník Dak Norský vlk | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 88.89% | - | - | 11.11% | - |
| Curt z Vlčího dubu | 8 | 5.38 | 43 | 18 (41.86%) | 50% | 5.56% | - | - | - |
| Argo Přízrak Karpat | 11 | 7.55 | 83 | 32 (38.55%) | 50% | 9.38% | 9.38% | 9.38% | 6.25% |
| Arin na Blatech | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 40% | 20% | 40% | - | - |
| Aris Hlas divočiny CS | 7 | 6.57 | 46 | 6 (13.04%) | 16.67% | - | 33.33% | 16.67% | 33.33% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Debrník Dak Norský vlk | 19 | 42.11% | 57.89% | 37.5% | 45.45% | 69 cm | 63 cm | 108.2 | 53.8 | - | 168.1 | 54 | - |
| Curt z Vlčího dubu | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 9.09% | 68.9 cm | 63 cm | 107 | 53.6 | 0.6 | 106.8 | 53.4 | - |
| Argo Přízrak Karpat | 83 | 50.6% | 48.19% | 33.33% | 27.5% | 66.9 cm | 62.3 cm | 110.6 | 53.5 | 0.6 | 109.9 | 55.2 | - |
| Arin na Blatech | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 6.25% | 65.8 cm | 64 cm | 104.6 | 52.3 | - | - | - | - |
| Aris Hlas divočiny CS | 46 | 60.87% | 39.13% | 14.29% | 11.11% | 67 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Brit Hlas divočiny CS | 1,76524% | 18.75 | 15,03% | 30 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Fea Jimili CS | 1,89394% | 18.75 | 23,91% | 28 |
| 5 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,93508% | 15.625 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 5,5,7,7 - ♀ 4 | Alda od Pavlišina CS | 0,72917% | 14.0625 | 25,33% | 35 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Cabrixa Vopa CS | 0,21656% | 10.9375 | 12,48% | 27 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 4 | Dan Balmar CS | 0,11263% | 10.15625 | 16,94% | 54 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,25779% | 8.59375 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 4.6875 | 12,4% | 15 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 4.6875 | 6,33% | 31 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Binc Pohostinstvo CS | 0,09832% | 4.6875 | 0,73% | 62 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Asta Vopa CS | 0,10844% | 4.6875 | 12,4% | 8 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Acarka Bropa CS | 0,10206% | 10.15625 | 4,97% | 22 |
| COI TOTALE: | 6,75021% |