| Nato: | 04-09-2025 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Mylady Mystery ArQeVa |
| Padre: | Khaan Kandaletto Šedý poklad |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,94% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 16.13 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Khaan Kandaletto Šedý pokladHD A ED 0COI: 21.75% |
![]() Orson Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 21.86% |
![]() Yipon z PeronowkiHD A -COI: 24.25% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Cordy Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.50% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Bonnie z Kopáčkova dvoraHD A -COI: 23.09% |
Fas Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 22.15% |
|||
Dizzy Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Enigma Šedý pokladHD A ED 0COI: 22.00% |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() Daily Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 21.01% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Mylady Mystery ArQeVaHD A ED 0COI: 22.31% |
![]() Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Butterfly ArQeVaHD A -COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arka Mysterious Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Mylady Mystery ArQeVa | 2 | 6 | 12 | 7 (58.33%) | 14.29% | - | - | - | - |
| Butterfly ArQeVa | 5 | 7.4 | 37 | 27 (72.97%) | 25.93% | - | - | - | - |
| Valkyra z Molu Es | 6 | 7.5 | 45 | 24 (53.33%) | 83.33% | 12.5% | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arka Mysterious Wolf | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Mylady Mystery ArQeVa | 12 | 41.67% | 58.33% | 20% | 28.57% | 68 cm | 61.5 cm | 104.4 | 54.4 | - | 107.4 | 53.7 | - |
| Butterfly ArQeVa | 37 | 56.76% | 43.24% | 28.57% | 31.25% | 68 cm | 62.4 cm | 108.2 | 54.1 | - | 109.3 | 54.8 | 0.7 |
| Valkyra z Molu Es | 45 | 46.67% | 53.33% | 38.1% | 41.67% | 68.3 cm | 63.2 cm | 109.4 | 54.2 | - | 108.5 | 55.1 | 0.7 |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 4,4 | Hero z Rofa | 0,91169% | 15.625 | 20,48% | 35 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,75556% | 11.71875 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,21797% | 6.25 | 23,85% | 184 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,16649% | 7.03125 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,0559% | 3.90625 | 19,57% | 68 |
| COI TOTALE: | 2.10761% |