| Nato: | 11-12-2023 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ka Lupinka z Molu Es |
| Padre: | Boreás Floki od Holského rybníka |
| Allevatore: | z Molu Es |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,5% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.05 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Boreás Floki od Holského rybníkaHD A ED 0COI: 21.51% |
![]() Art z Všestudských pláníHD A ED 0COI: 20.93% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
![]() Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() Atti z Údolí komárůHD A ED 0COI: 18.54% |
![]() Kelt z Molu EsHD C -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Anteia SotisHD A -COI: 19.77% |
Aron od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
|||
Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
||||
![]() Ashera VetonimiaHD B ED 0COI: 20.01% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Zephiré z Molu EsHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
||
Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Ka Lupinka z Molu EsHD A ED 0COI: 19.52% |
![]() Debrník Dak Norský vlkHD A ED 0COI: 20.96% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poison z Molu Es | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ka Lupinka z Molu Es | 3 | 6.33 | 19 | 7 (36.84%) | - | - | - | - | - |
| Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poison z Molu Es | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ka Lupinka z Molu Es | 19 | 47.37% | 52.63% | 11.11% | 20% | 71 cm | 62.5 cm | 105.6 | 54.9 | - | 107.2 | 55.6 | - |
| Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 38.71% | 38.71% | 69.3 cm | 63.8 cm | 107.8 | 54.4 | - | 138.4 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,70573% | 18.75 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Bonie Mrazivé ticho | 0,21741% | 7.8125 | 14,56% | 16 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Agar Reolup | 0,11109% | 7.03125 | 17,11% | 39 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 7.8125 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 3.90625 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 3.90625 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Adon Irpruš | 0,05712% | 4.6875 | 21,06% | 43 |
| COI TOTALE: | 2,54% |