| Nato: | 12-10-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | RKF 5668575 |
| Microchip: | |
| Madre: | Epoha Viktorii Elsava |
| Padre: | A'ROME BRANCO DEI LUPI |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,32% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.91 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() A'ROME BRANCO DEI LUPIHD A ED 0COI: 23.20% |
![]() Greco de la GretosaHD B ED 0COI: 21.90% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Crocell z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.77% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Epoha Viktorii Elsava- -COI: 21.80% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aida Epohi Viktorii iz Vitairii- -COI: 19.49% |
![]() Einar Girios dvasiaHD A ED 0COI: 19.52% |
![]() Jabberwock z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Tsaritsa iz Podmoskovnogo Carstva- -COI: 20.90% |
![]() Brian z Revíru vlků- -COI: 18.01% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
Jasmína Eden severuHD B -COI: 17.26% |
||||
![]() X-Wild Planet z Molu Es- -COI: 18.23% |
Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La'Diviya Indra | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Epoha Viktorii Elsava | 1 | 7 | 7 | 7 (100%) | - | - | - | - | - |
| Aida Epohi Viktorii iz Vitairii | 5 | 5.6 | 28 | 28 (100%) | 3.57% | - | - | - | - |
| Tsaritsa iz Podmoskovnogo Carstva | 3 | 5.67 | 17 | 17 (100%) | 11.76% | - | - | - | - |
| X-Wild Planet z Molu Es | 2 | 4.5 | 9 | 8 (88.89%) | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La'Diviya Indra | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Epoha Viktorii Elsava | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aida Epohi Viktorii iz Vitairii | 28 | 53.57% | 46.43% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tsaritsa iz Podmoskovnogo Carstva | 17 | 47.06% | 52.94% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| X-Wild Planet z Molu Es | 9 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,64762% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Baron spod Ďumbiera | 0,24214% | 6.25 | 29,01% | 70 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 4.6875 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 8.59375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Ali Reolup | 0,05554% | 7.03125 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Agar Reolup | 0,05554% | 5.46875 | 17,11% | 39 |
| COI TOTALE: | 1,3301% |