| Nato: | 12-04-2023 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Rea de La Gretosa |
| Padre: | Winter De La Gretosa |
| Allevatore: | de La Gretosa |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.85 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Winter De La Gretosa- -COI: 23.14% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Hippie Babe de Campos y LobosHD B ED 0COI: 27.67% |
![]() Jimmy Page von der WolfsschleifeHD B ED 0COI: 25.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
|||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Europea Lupus ArdorHD B ED 0COI: 23.77% |
![]() Artex Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||
Cora Biely tesákHD A -COI: 26.15% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Rea de La GretosaHD A ED 0COI: 24.32% |
![]() Taabernakkelin LeroyHD A ED 0COI: 26.44% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Elys spod ĎumbieraHD C -COI: 26.19% |
![]() Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Amir Bonus- -COI: 32.27% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Mina de La GretosaHD A ED 0COI: 23.17% |
![]() Bluszcz Wilk z baśniHD B ED 0COI: 22.74% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() Clair de Lune SrdcerváčHD A ED 0COI: 21.16% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|||
Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cala de la Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Rea de La Gretosa | 3 | 4.33 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Mina de La Gretosa | 4 | 4.75 | 19 | 11 (57.89%) | 27.27% | 9.09% | - | - | 9.09% |
| Latka z Peronowki | 6 | 4.67 | 28 | 13 (46.43%) | 23.08% | 30.77% | 7.69% | - | - |
| Juvart z Peronówki | 7 | 6.14 | 43 | 22 (51.16%) | 77.27% | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cala de la Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Rea de La Gretosa | 13 | 38.46% | 61.54% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Mina de La Gretosa | 19 | 63.16% | 36.84% | 8.33% | 14.29% | 69 cm | 63 cm | - | - | - | 106.3 | 52.4 | - |
| Latka z Peronowki | 28 | 50% | 50% | - | 14.29% | - | 62.5 cm | - | - | - | 110 | 54 | - |
| Juvart z Peronówki | 43 | 65.12% | 34.88% | - | 13.33% | - | 62 cm | - | - | - | 110.9 | 54.4 | 0.6 |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Arys z Oravy | 1,90742% | 18.75 | 25,96% | 32 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Hitt spod Ďumbiera | 1,29302% | 15.625 | 23,54% | 97 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | ARIMMINUM AVETAJGA | 0,20936% | 7.8125 | 20,19% | 28 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Carr Malý Bysterec | 0,23006% | 7.8125 | 21,58% | 112 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 4,6,7 | Artex Radov dvor | 0,48115% | 11.71875 | 25,81% | 13 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Dixon Radov Dvor | 0,34855% | 10.9375 | 23,87% | 19 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Hero z Rofa | 0,11396% | 6.25 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Chasa Ruskov dvor CS | 0,0546% | 5.46875 | 13,12% | 14 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,7 | Drina Trenčan | 0,12241% | 7.03125 | 25,8% | 16 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,05397% | 4.6875 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,0559% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| COI TOTALE: | 5,06118% |