| Nato: | 24-11-2022 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Nala de La Gretosa |
| Padre: | Gorthan Wilkor |
| Allevatore: | de La Gretosa |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,73% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.81 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Gorthan WilkorHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Nathan Bully royal clubHD A -COI: 20.58% |
![]() Ares Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Aljaska SrdcerváčHD A -COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Morrigan z PeronowkiHD A ED 0COI: 20.85% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Nala de La GretosaHD B ED 0COI: 22.36% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Aika de La GretosaHD B ED 0COI: 21.58% |
![]() Crying Wolf YvainHD A ED 0COI: 30.40% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() ALFAHD B ED 0COI: 22.92% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjorn Askar De La Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gorthan Wilkor | 6 | 5.33 | 32 | 12 (37.5%) | - | 41.67% | 8.33% | - | - |
| Nathan Bully royal club | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Ares Karpatská svorka | 4 | 6.25 | 25 | 9 (36%) | 55.56% | 11.11% | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 8 | 4.5 | 36 | 13 (36.11%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Brix Zlatá žila | 4 | 6 | 24 | 1 (4.17%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bjorn Askar De La Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gorthan Wilkor | 32 | 37.5% | 62.5% | 8.33% | 5% | 65 cm | 60 cm | 108.5 | 56.2 | 0.6 | 105.8 | 53.3 | - |
| Nathan Bully royal club | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 67 cm | 60 cm | 102.9 | - | 53.7 | 108.2 | 55.7 | 0.6 |
| Ares Karpatská svorka | 25 | 52% | 48% | 38.46% | 8.33% | 69 cm | 61 cm | 111.3 | 54.9 | 0.7 | - | - | - |
| Blek z Liehovarského dvora | 36 | 63.89% | 36.11% | 34.78% | 15.38% | 66.8 cm | 61 cm | 111.8 | 54.5 | - | 113.3 | 55.8 | - |
| Brix Zlatá žila | 24 | 37.5% | 62.5% | 11.11% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Carr Malý Bysterec | 0,92023% | 12.5 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM AVETAJGA | 0,83746% | 12.5 | 20,19% | 28 |
| 5 | ♂ 4,6,7,7 - ♀ 7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 10.15625 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Asta od Grandtnerov CS | 0,11626% | 4.6875 | 19,86% | 14 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 2,22371% |