| Nato: | 02-12-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Elita Vlčí Démon |
| Padre: | Buck Saris wolfs |
| Allevatore: | Biely tesák |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 29.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,27% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.73 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enny Biely tesák | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Elita Vlčí Démon | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Caya Vlčí tlapka | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Beta Vlčí démon | 5 | 7 | 35 | 21 (60%) | 61.9% | 33.33% | - | 4.76% | - |
| Aida Vlčí démon | 3 | 5.33 | 16 | 8 (50%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Argenta Zelená voda | 1 | 6 | 6 | 3 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enny Biely tesák | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Elita Vlčí Démon | 6 | 16.67% | 83.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Caya Vlčí tlapka | 9 | 33.33% | 66.67% | - | 33.33% | - | 61.5 cm | - | - | - | 109.5 | 54 | 0.7 |
| Beta Vlčí démon | 35 | 51.43% | 48.57% | 27.78% | 47.06% | 66 cm | 62.5 cm | 107.7 | 54.7 | 0.6 | 109.1 | 55.1 | 0.6 |
| Aida Vlčí démon | 16 | 62.5% | 37.5% | 40% | 66.67% | 68.8 cm | 62.3 cm | 109.1 | 55.4 | 0.6 | 110.5 | 55.2 | - |
| Argenta Zelená voda | 6 | 33.33% | 66.67% | - | 50% | - | 65 cm | - | - | - | 103.2 | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Enor Malý Bysterec | 1,86498% | 18.75 | 23,02% | 45 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,85229% | 15.625 | 21,02% | 36 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,91169% | 15.625 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 10.9375 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 8.59375 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Athos Chocholan | 0,05768% | 7.03125 | 19,29% | 21 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 7.03125 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 6.25 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Elbow zo Sennej | 0,05839% | 6.25 | 20,49% | 21 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Flora Ruskov Dvor CS | 0,05446% | 6.25 | 12,29% | 19 |
| COI TOTALE: | 4,4848% |