| Nato: | 29-07-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | RKF 5334984 |
| Microchip: | |
| Madre: | Acti Leśny kamrat |
| Padre: | Valpurt II od Úhoště |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,53% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.93 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Valpurt II od Úhoště- -COI: 21.06% |
![]() Evil Kurt SrdcerváčHD A ED 0COI: 19.83% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Acti Leśny kamratHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Asta Agarův lesHD A -COI: 18.74% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Zhoklin ot Asti x Woolf Severnoe Siyanie 2022-03-01 | |||||
| Zonda Great Guardian ♁ | - | - | - | - | |
| Zeya ♁ | - | - | - | - | |
| Zenit ♂ | - | - | - | - | |
| Zana ♁ | - | - | - | - | |
| Zhoklin ot Asti x BORAKAY DENHARDT 2022-10-28 | |||||
| Idalgo ♂ | - | - | - | - | |
| Iana ♁ | - | - | - | - | |
| Indigo ♂ | - | - | - | - | |
| Indira ♁ | - | - | - | - | |
| Inka ♁ | - | - | - | - | |
| Irbis ♂ | - | - | - | - | |
| Iv'yu ♂ | - | - | - | - | |
| Zhoklin ot Asti x Arctic Karelian Arganthan 2023-11-18 | |||||
| Laila ♁ | - | - | - | - | |
| Laiza ♁ | - | - | - | - | |
| Laki Mascot ♂ | - | - | - | - | |
| Lancelota ♂ | - | - | - | - | |
| Laura ♁ | - | - | - | - | |
| Levis ♂ | - | - | - | - | |
| Life ♂ | - | - | - | - | |
| Lloyd ♂ | - | - | - | - | |
| Lorik ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zhoklin ot Asti | 3 | 6.67 | 20 | 20 (100%) | - | - | - | - | - |
| Acti Leśny kamrat | 7 | 6.57 | 46 | 43 (93.48%) | 4.65% | 2.33% | - | - | - |
| Asta Agarův les | 2 | 5.5 | 11 | 2 (18.18%) | 100% | - | - | - | - |
| Barča z Ponického dvora | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | 28.57% | 14.29% | - | - |
| Fea Jimili CS | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 25% | 50% | 12.5% | 12.5% | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zhoklin ot Asti | 20 | 55% | 45% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Acti Leśny kamrat | 46 | 60.87% | 39.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Asta Agarův les | 11 | 45.45% | 54.55% | - | 16.67% | - | 64 cm | - | - | - | 105 | 53.1 | - |
| Barča z Ponického dvora | 24 | 41.67% | 58.33% | 10% | 7.14% | 65 cm | 65 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Fea Jimili CS | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 23.08% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Grey Wolf z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Fea Jimili CS | 0,47349% | 9.375 | 23,91% | 28 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Brit Hlas divočiny CS | 0,44131% | 9.375 | 15,03% | 30 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 7.8125 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Adon Irpruš | 0,11423% | 4.6875 | 21,06% | 43 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 5.46875 | 25,33% | 35 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Dan Balmar CS | 0,05632% | 5.46875 | 16,94% | 54 |
| COI TOTALE: | 4,33041% |