| Nato: | 08-11-2022 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ka Lupinka z Molu Es |
| Padre: | Bart Krhův dvůr |
| Allevatore: | z Molu Es |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,69% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Bart Krhův dvůrHD A ED 0COI: 21.00% |
![]() ATHANOR LUPUS GRIMORIUSHD A ED 0COI: 22.29% |
![]() Caspar Grey DiamondHD B ED 0COI: 22.72% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() ARADIAHD A ED 0COI: 20.68% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
||||
![]() ARIMMINUM NABOOHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() Cora AnwarHD A ED 0COI: 20.16% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
|
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Ka Lupinka z Molu EsHD A ED 0COI: 19.52% |
![]() Debrník Dak Norský vlkHD A ED 0COI: 20.96% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Our Morthy z Molu Es | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bart Krhův dvůr | 4 | 7.75 | 31 | 8 (25.81%) | - | - | - | - | - |
| ATHANOR LUPUS GRIMORIUS | 5 | 5.8 | 29 | 18 (62.07%) | 27.78% | 16.67% | 5.56% | - | - |
| Caspar Grey Diamond | 10 | 5.9 | 59 | 37 (62.71%) | 37.84% | 21.62% | 5.41% | 8.11% | - |
| Draco z Peronowki | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Akim Slnečný dvor | 1 | 5 | 5 | 4 (80%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Our Morthy z Molu Es | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bart Krhův dvůr | 31 | 41.94% | 58.06% | - | 11.11% | - | 62.5 cm | - | - | - | 107.2 | 55.6 | - |
| ATHANOR LUPUS GRIMORIUS | 29 | 44.83% | 55.17% | 7.69% | - | 70 cm | - | 107.1 | 54.3 | - | - | - | - |
| Caspar Grey Diamond | 59 | 55.93% | 44.07% | 9.09% | 11.54% | 66.3 cm | 60.7 cm | 107.4 | 55.2 | 0.6 | 110.4 | 54.9 | 0.6 |
| Draco z Peronowki | 22 | 68.18% | 31.82% | 6.67% | 14.29% | 65 cm | 67 cm | - | - | - | 107.5 | 53 | - |
| Akim Slnečný dvor | 5 | 80% | 20% | 25% | 100% | 64 cm | 62 cm | 111.7 | 55.5 | - | 112.9 | 51.6 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 15.625 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Fea z Ponického dvora | 0,44405% | 9.375 | 19,85% | 36 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Agar Reolup | 0,22217% | 7.8125 | 17,11% | 39 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 8.59375 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | CUTT | 0,21152% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 5.46875 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Brit Hlas divočiny CS | 0,05516% | 5.46875 | 15,03% | 30 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Fea Jimili CS | 0,11837% | 6.25 | 23,91% | 28 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,05672% | 4.6875 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 4.6875 | 13,4% | 12 |
| COI TOTALE: | 2,40752% |