O´dee z Molu Es

Nato: 08-11-2022
Sesso: Femmina
Registro: -
Microchip: -
Madre: Ka Lupinka z Molu Es
Padre: Bart Krhův dvůr
Allevatore: z Molu Es
Proprietario: -
Provenienza: CZ
WOLF BLOOD: 27.2% Powered by WGI LAB
COI: 21,69% Powered by WGI LAB
AVK5: 96.77 % Powered by WGI LAB
AVK10: 14.22 % Powered by WGI LAB
Selezione: A63 Oi Xv55,6 Xf107,9
Contatti:
Bart Krhův dvůr

Bart Krhův dvůr

HD A ED 0
COI: 21.00%
ATHANOR LUPUS GRIMORIUS

ATHANOR LUPUS GRIMORIUS

HD A ED 0
COI: 22.29%
Caspar Grey Diamond

Caspar Grey Diamond

HD B ED 0
COI: 22.72%
Draco z Peronowki

Draco z Peronowki

HD A -
COI: 18.56%

Akim Slnečný dvor

HD A -
COI: 23.73%

Merry Bell z Molu Es

HD A ED 0
COI: 17.05%
Culsu z Peronowki

Culsu z Peronowki

HD B ED 0
COI: 22.66%

Dak z Rosíkova

HD A -
COI: 28.86%

Alistair Wolf z Peronowki

HD A ED 0
COI: 16.49%
ARADIA

ARADIA

HD A ED 0
COI: 20.68%
CHEOPE

CHEOPE

HD A ED 0
COI: 23.67%

VEDOR PASSO DEL LUPO

HD A -
COI: 23.85%

IALA

HD A ED 0
COI: 19.47%
ARIMMINUM NABOO

ARIMMINUM NABOO

HD A ED 0
COI: 22.60%

Eligo z Peronowki

HD A ED 0
COI: 18.21%

ARIMMINUM ZENA

HD A ED 0
COI: 21.29%
Cora Anwar

Cora Anwar

HD A ED 0
COI: 20.16%
Erik z Věrné smečky

Erik z Věrné smečky

HD A -
COI: 19.21%

Kolt Šedá eminence

HD B -
COI: 16.62%

Orka Šedá eminence

HD A -
COI: 14.53%
Assay z Věrné smečky

Assay z Věrné smečky

HD A -
COI: 18.75%

Grey Wolf z Molu Es

HD A -
COI: 16.29%

Dia Dakmat

HD C -
COI: 21.27%
Unkas z Molu Es

Unkas z Molu Es

HD A -
COI: 19.33%

OLIVER PASSO DEL LUPO

HD A ED 0
COI: 24.35%

ARIMMINUM UPSTREAM

HD B ED 0
COI: 18.59%
Aika z Vlčího dubu

Aika z Vlčího dubu

HD A -
COI: 17.00%

Kairo od Úhoště

HD A -
COI: 17.45%

Fea z Ponického dvora

HD A -
COI: 19.85%
Ka Lupinka z Molu Es

Ka Lupinka z Molu Es

HD A ED 0
COI: 19.52%
Debrník Dak Norský vlk

Debrník Dak Norský vlk

HD A ED 0
COI: 20.96%
Curt z Vlčího dubu

Curt z Vlčího dubu

HD A -
COI: 19.75%
Argo Přízrak Karpat

Argo Přízrak Karpat

HD A -
COI: 17.94%

Arin na Blatech

HD B -
COI: 20.72%

Avahoc Stín vlka

HD A -
COI: 14.55%
Fea z Ponického dvora

Fea z Ponického dvora

HD A -
COI: 19.85%

Nord Šedá eminence

HD A -
COI: 14.33%

Cira z Ponického dvora

HD C -
COI: 17.02%
Agar Reolup

Agar Reolup

HD A -
COI: 17.11%

Bety Zepeř CS

HD C -
COI: 13.40%
Barča z Ponického dvora

Barča z Ponického dvora

HD A -
COI: 17.02%

Brit Hlas divočiny CS

HD A -
COI: 15.03%

Fea Jimili CS

HD A -
COI: 23.91%
Yukon z Molu Es

Yukon z Molu Es

HD A ED 0
COI: 19.82%
HARGO L'AMICO DEL LUPO

HARGO L'AMICO DEL LUPO

HD A -
COI: 28.58%
INDUK PASSO DEL LUPO

INDUK PASSO DEL LUPO

HD A ED 0
COI: 23.88%

MIKY PASSO DEL LUPO

HD A -
COI: 23.85%

FENDY PASSO DEL LUPO

HD A -
COI: 20.03%
ARISSA

ARISSA

HD A ED 0
COI: 22.92%

CUTT

HD A -
COI: 19.76%

REPKA

- -
COI: 19.78%
ARIMMINUM UPSTREAM

ARIMMINUM UPSTREAM

HD B ED 0
COI: 18.59%
Aron Malý Bysterec

Aron Malý Bysterec

HD B -
COI: 21.74%

Milo Ruskov dvor CS

HD A -
COI: 16.59%

Krásna Ruskov dvor CS

HD A -
COI: 16.65%
Ambra Vlčí naděje

Ambra Vlčí naděje

HD A -
COI: 19.57%

Cira Volání rodu

HD A -
COI: 18.16%
Nome HD ED DM DW Selezione

A 63,0

Height - cm

OI

Nature Bonitation - calm, submissive

Xf 107,94

format index

Xv 55,56

height index

Xh 0,72

skull-muzzle ratio

Xhs 19,84

skull structure index

Xb 17,46

bone index

Xe 14,29

ear index

Campionati

Numero di generazioni

padre

Numero di generazioni

Prolificità e Statistica HD

Nome Cucciolate Σ Figli Test HD HD A HD B HD C HD D HD E
O´dee z Molu Es - - - - - - - - -
Ka Lupinka z Molu Es 3 6.33 19 7 (36.84%) - - - - -
Yukon z Molu Es 7 8.86 62 36 (58.06%) 80.56% 8.33% 2.78% 2.78% -
ARIMMINUM UPSTREAM 7 8.14 57 28 (49.12%) 60.71% 21.43% 7.14% 7.14% 3.57%
Ambra Vlčí naděje 10 6.8 68 39 (57.35%) 66.67% 30.77% 2.56% - -
Cira Volání rodu 3 6.33 19 5 (26.32%) 20% 20% 40% 20% -

Statistica Sesso, Altezza e Indici

Nome Figli M F ST M ST F H M H F Xf M Xv M Xh M Xf F Xv F Xh F
O´dee z Molu Es - - - - - - - - - - - - -
Ka Lupinka z Molu Es 19 47.37% 52.63% 11.11% 20% 71 cm 62.5 cm 105.6 54.9 - 107.2 55.6 -
Yukon z Molu Es 62 50% 50% 38.71% 38.71% 69.3 cm 63.8 cm 107.8 54.4 - 138.4 55.1 -
ARIMMINUM UPSTREAM 57 57.89% 42.11% 30.3% 37.5% 68.9 cm 64.1 cm 108 55.9 - 107.5 54.4 -
Ambra Vlčí naděje 68 36.76% 63.24% 16% 13.95% 70.5 cm 64.7 cm - - - - - -
Cira Volání rodu 19 47.37% 52.63% 44.44% 30% 69.3 cm 65 cm - - - - - -

Antenati

Count Generazioni Nome Contributo % Sangue Cons % Prog.
2 ♂ 5  -  ♀ 3 ARIMMINUM UPSTREAM 0,85287% 15.625 18,59% 57
2 ♂ 5  -  ♀ 4 Fea z Ponického dvora 0,44405% 9.375 19,85% 36
2 ♂ 6  -  ♀ 4 Agar Reolup 0,22217% 7.8125 17,11% 39
3 ♂ 6,7  -  ♀ 4 Ambra Vlčí naděje 0,1118% 8.59375 19,57% 68
4 ♂ 6,6  -  ♀ 5,6 CUTT 0,21152% 7.8125 19,76% 144
3 ♂ 6,7  -  ♀ 5 Milo Ruskov dvor CS 0,11099% 5.46875 16,59% 89
3 ♂ 7  -  ♀ 5,6 Brit Hlas divočiny CS 0,05516% 5.46875 15,03% 30
4 ♂ 6,7,7  -  ♀ 5 Amur z Ďáblova kaňonu CS 0,1696% 6.25 18,08% 83
4 ♂ 7,7  -  ♀ 5,6 Fea Jimili CS 0,11837% 6.25 23,91% 28
3 ♂ 7,7  -  ♀ 5 Hasso z Kladenské záře CS 0,05672% 4.6875 19,43% 34
3 ♂ 7,7  -  ♀ 5 Bety Zepeř CS 0,05426% 4.6875 13,4% 12
COI TOTALE: 2,40752%