| Nato: | 03-02-2022 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Chelsie z Postupického podlesí |
| Padre: | Bajron Natheda |
| Allevatore: | du Loup de Fumseck |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,73% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 16.18 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Bajron NathedaHD A ED 0COI: 20.24% |
![]() Aron Wolf ValleyHD A ED 0COI: 19.90% |
![]() Baron zo Suchovských hájovHD A -COI: 16.82% |
![]() ARIMMINUM PRINZDRAKONHD A ED 0COI: 19.00% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() Jolka Radov dvorHD A -COI: 21.29% |
Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
|||
Ibona Kysucká hviezdaHD A -COI: 18.45% |
||||
![]() Crying Wolf Tara- -COI: 22.79% |
![]() Crying Wolf WhisperHD A -COI: 18.13% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
||||
![]() Hannah Eden severuHD B -COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Pray Aila Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() Cresil II z PeronówkiHD A ED 0COI: 21.77% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
Aron od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
|||
Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
||||
![]() Chelsie z Postupického podlesí- -COI: 21.18% |
![]() Donatello AnwarHD A ED 0COI: 19.28% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Arka z Postupického podlesíHD A ED 0COI: 20.75% |
![]() Bart z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Xitta z Molu EsHD A ED 0COI: 18.23% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
||
Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Legend Sirius | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bajron Natheda | 2 | 4.5 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| Aron Wolf Valley | 3 | 6.67 | 20 | 6 (30%) | 100% | - | - | - | - |
| Baron zo Suchovských hájov | 2 | 3.5 | 7 | 7 (100%) | 42.86% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM PRINZDRAKON | 13 | 4.62 | 60 | 17 (28.33%) | 76.47% | 23.53% | - | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 13 | 6.23 | 81 | 39 (48.15%) | 79.49% | 17.95% | - | - | 2.56% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Legend Sirius | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bajron Natheda | 9 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aron Wolf Valley | 20 | 55% | 45% | 9.09% | - | 70 cm | - | 105.7 | 54.3 | - | - | - | - |
| Baron zo Suchovských hájov | 7 | 42.86% | 57.14% | 100% | 50% | 68.3 cm | 62.5 cm | 105.8 | 54.6 | 0.7 | 108 | 54.8 | 0.6 |
| ARIMMINUM PRINZDRAKON | 60 | 48.33% | 51.67% | 13.79% | 16.13% | 67.5 cm | 61.2 cm | 113.8 | 53.4 | - | 111.1 | 53.9 | 0.7 |
| Grey Wolf z Molu Es | 81 | 44.44% | 55.56% | 22.22% | 20% | 69.1 cm | 63.1 cm | - | - | - | 107.8 | 53.1 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,6 | Ali Reolup | 0,55543% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,16649% | 7.03125 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,05581% | 3.90625 | 18,46% | 46 |
| COI TOTALE: | 1,10856% |