| Born: | 28-01-2022 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Cyra z Kaľanky |
| Father: | Taramis z Krotkovského dvora |
| Breeder: | PROVVISORIO |
| Owner: | - |
| Nation: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.91 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Taramis z Krotkovského dvoraHD A ED 0COI: 25.65% |
![]() Taranis spod ĎumbieraHD A ED 1COI: 22.99% |
![]() Caspar Grey DiamondHD B ED 0COI: 22.72% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Junna Kollárov DvorHD A -COI: 26.60% |
![]() Beren Potomok vlkovHD A ED 0COI: 25.07% |
![]() Arek Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() Frei Malý BysterecHD A -COI: 26.36% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Alla Roja GordionHD A -COI: 25.02% |
![]() Amur Kalinovská svorka - GeroHD A -COI: 22.30% |
Gero Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||
Ailin SotisHD A -COI: 19.77% |
||||
![]() Cira Veľký jarokHD A -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Cyra z KaľankyHD A ED 0COI: 19.76% |
![]() Juri Oskár DórHD A ED 0COI: 21.90% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Helena Oskár DórHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Aireen Absaroki- -COI: 18.95% |
![]() Akeenah Runar WaawanyankaHD A -COI: 19.48% |
![]() Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Aset Voodoo Wolf z PeronówkiHD A -COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Cenzie z Hvozdecké kotlinyHD A -COI: 18.32% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Keli z Litavské kotlinyHD A -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aria Angelus Lupum | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cyra z Kaľanky | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Aireen Absaroki | 3 | 6.67 | 20 | 12 (60%) | 50% | - | - | - | - |
| Cenzie z Hvozdecké kotliny | 2 | 6 | 12 | 4 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Keli z Litavské kotliny | 3 | 7 | 21 | 10 (47.62%) | 90% | 10% | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aria Angelus Lupum | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cyra z Kaľanky | 7 | 85.71% | 14.29% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aireen Absaroki | 20 | 45% | 55% | 11.11% | 54.55% | 69 cm | 64.7 cm | 110.1 | 56.6 | 0.7 | 107.9 | 55.3 | 0.7 |
| Cenzie z Hvozdecké kotliny | 12 | 50% | 50% | 50% | 16.67% | 70.7 cm | 63 cm | 113.4 | 53.4 | - | 113 | 55.5 | - |
| Keli z Litavské kotliny | 21 | 47.62% | 52.38% | 20% | 27.27% | 65 cm | 63 cm | 101 | 52.3 | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,22792% | 6.25 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Jolly z Molu Es | 0,21587% | 7.8125 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Aron Malý Bysterec | 0,11482% | 4.6875 | 21,74% | 22 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Elba z Rofa | 0,12056% | 6.25 | 25,96% | 6 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 7.8125 | 14,97% | 28 |
| 8 | ♂ 6,6,6,6,6,7 - ♀ 5,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,61047% | 12.5 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Bira od Chrudimky CS | 0,06173% | 3.90625 | 27,94% | 18 |
| COI TOTAL: | 1,57243% |