| Nato: | 10-03-2006 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Askia Slnečný dvor |
| Padre: | Aron Malý Bysterec |
| Allevatore: | Malý Bysterec |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 56.45 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.21 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A65 Of R1 P3 |
| Contatti: |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Medzinárodna výstava psov - Tren?ín Giudice: Gabriela Ridar?ikova (SK) |
27-01-2007 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 2 | |
||
| Eurodog show for CSV Giudice: Oscar Dora |
14-10-2017 | Veteran class | Eccellente | - | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frei Malý Bysterec | 3 | 5.33 | 16 | 9 (56.25%) | 55.56% | 11.11% | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 7 | 4.14 | 29 | 13 (44.83%) | 84.62% | 7.69% | 7.69% | - | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 4 | 7.25 | 29 | 2 (6.9%) | 100% | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Xula z Pohraniční stráže | 5 | 4 | 20 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frei Malý Bysterec | 16 | 56.25% | 43.75% | 55.56% | - | 69.6 cm | - | 111.3 | 54.9 | 0.7 | - | - | - |
| Askia Slnečný dvor | 29 | 41.38% | 58.62% | 50% | 35.29% | 66.8 cm | 62 cm | 107.1 | 56.2 | - | 114.6 | 55.3 | - |
| Miňa Ruskov dvor CS | 8 | 37.5% | 62.5% | 66.67% | 40% | 68.5 cm | 62.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Šinárikov dvor CS | 29 | 34.48% | 65.52% | 40% | 26.32% | 66.8 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dita Ruskov dvor CS | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Xula z Pohraniční stráže | 20 | 35% | 65% | 14.29% | 61.54% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Asta Šinárikov dvor CS | 3,40333% | 25 | 10,28% | 29 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | Omar z Krotkovského dvora CS | 4,07001% | 25 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,4 | Cézar od Pavlišina CS | 1,06239% | 18.75 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 4 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,81444% | 18.75 | 4,64% | 60 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Xula z Pohraniční stráže | 0,19798% | 9.375 | 1,61% | 20 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 9.375 | 11,03% | 68 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5 | Bruna z Banišťa CS | 0,42915% | 12.5 | 9,86% | 43 |
| 23 | ♂ 5,5,5,5,6,6,6,6,6,6 - ♀ 5,5,5,5,6,6,6,6,6,6,6,6,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 9,0332% | 47.65625 | 25% | 246 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,6,6 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,43182% | 12.5 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 19,65891% |