| Nato: | 20-05-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Jakira Delphi Spirit of the Wolf |
| Padre: | Elodin Šedý poklad |
| Allevatore: | Vom Bayerischen Jura |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | DE |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,86% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.71 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Elodin Šedý pokladHD A ED 0COI: 22.00% |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() Daily Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 21.01% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
![]() Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
Fallko Kollarov DvorHD B -COI: 37.11% |
|||
Crying Wolf BrizaHD B -COI: 25.79% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
![]() Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Jakira Delphi Spirit of the WolfHD B ED 0COI: 22.43% |
![]() Divo Spirit of the WolfHD A ED 0COI: 22.28% |
![]() Balrog z PeronowkiHD A -COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Akira Spirit of the Wolf- -COI: 19.90% |
![]() Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() Vanbeetsehoven Alaska Dan LupalbaHD A ED 0COI: 21.37% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Chicka van HiemrodHD A -COI: 26.06% |
![]() Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Alva spod ĎumbieraHD C -COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Auri Vom Bayerischen Jura | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jakira Delphi Spirit of the Wolf | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Vanbeetsehoven Alaska Dan Lupalba | 3 | 6.67 | 20 | 6 (30%) | 16.67% | 16.67% | - | - | - |
| Chicka van Hiemrod | 4 | 6.75 | 27 | 3 (11.11%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Alva spod Ďumbiera | 3 | 4.33 | 13 | 3 (23.08%) | 100% | - | - | - | - |
| Dia Kollárov dvor | 2 | 4 | 8 | 3 (37.5%) | 66.67% | - | 33.33% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Auri Vom Bayerischen Jura | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jakira Delphi Spirit of the Wolf | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vanbeetsehoven Alaska Dan Lupalba | 20 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chicka van Hiemrod | 27 | 59.26% | 40.74% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alva spod Ďumbiera | 13 | 61.54% | 38.46% | - | 20% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dia Kollárov dvor | 8 | 62.5% | 37.5% | 20% | - | 67 cm | - | 106 | 54.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,43593% | 9.375 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 8.59375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Eda Slňava | 0,06257% | 5.46875 | 29,63% | 15 |
| COI TOTALE: | 1,50864% |