| Nato: | 16-11-2021 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Yurba II z Peronówki |
| Padre: | Tabun Markarowi |
| Allevatore: | Lipowego Rancza |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,14% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.90 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Tabun Markarowi- -COI: 21.04% |
![]() Bachus Dar wilkaHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Ilmarinen Girios dvasiaHD A -COI: 18.00% |
![]() Cheitan z PeronowkiHD A ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Uni od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
|||
Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
||||
![]() Decarabia II z PeronówkiHD A -COI: 18.84% |
![]() Ferral z Deštné horyHD A ED 0COI: 17.20% |
![]() Art MijaverHD A -COI: 16.91% |
Bazilišek Stín vlkaHD A -COI: 14.16% |
|
Arnie z KamenačekHD C -COI: 14.56% |
||||
![]() Beky Šedý samotářHD C -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Hela Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Yurba II z Peronówki- -COI: 24.52% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Jaud Malý BysterecHD A ED 0COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursztyn Lipowego Rancza | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tabun Markarowi | 1 | 9 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| Bachus Dar wilka | 7 | 4.57 | 32 | 27 (84.38%) | 3.7% | - | - | 3.7% | - |
| Ilmarinen Girios dvasia | 4 | 3 | 12 | 1 (8.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Cheitan z Peronowki | 2 | 6 | 12 | 9 (75%) | 66.67% | 22.22% | 11.11% | - | - |
| Dak z Rosíkova | 9 | 5.67 | 51 | 21 (41.18%) | 61.9% | 28.57% | 9.52% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursztyn Lipowego Rancza | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Tabun Markarowi | 9 | 77.78% | 22.22% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bachus Dar wilka | 32 | 46.88% | 53.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ilmarinen Girios dvasia | 12 | 66.67% | 33.33% | 12.5% | - | 67 cm | - | 112.6 | 54.8 | - | - | - | - |
| Cheitan z Peronowki | 12 | 58.33% | 41.67% | 42.86% | 20% | 67.3 cm | 61 cm | 106.7 | 55.2 | - | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 51 | 45.1% | 54.9% | 26.09% | 14.29% | 68 cm | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 1,07937% | 14.0625 | 16,29% | 52 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,11109% | 8.59375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 7.03125 | 10,28% | 29 |
| COI TOTALE: | 1,72578% |