| Nato: | 23-10-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Juvart z Peronówki |
| Padre: | Ferral z Deštné hory |
| Allevatore: | z Peronowki |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,84% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.07 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Decarabia II z Peronówki x Bachus Dar wilka 2014-12-31 | |||||
| Azja Markarowi ♁ | - | - | - | - | |
| Argon Markarowi ♂ | - | - | - | - | |
| Abbi Markarowi ♁ | - | - | - | - | |
| Arsen Markarowi ♂ | HD D | ED 0 | - | - | |
| Decarabia II z Peronówki x Bachus Dar wilka 2017-02-08 | |||||
| Tabun Markarowi ♂ | - | - | - | - | |
| Tajson Markarowi ♂ | - | - | - | - | |
| Temae Markarowi ♁ | - | - | - | - | |
| Decarabia II z Peronówki x Anczer Welkoscyrz 2019-01-22 | |||||
| Rita Markarowi ♁ | - | - | - | - | |
| Risa Markarowi ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Decarabia II z Peronówki | 3 | 3 | 9 | 4 (44.44%) | - | - | - | 25% | - |
| Juvart z Peronówki | 7 | 6.14 | 43 | 22 (51.16%) | 77.27% | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Decarabia II z Peronówki | 9 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Juvart z Peronówki | 43 | 65.12% | 34.88% | - | 13.33% | - | 62 cm | - | - | - | 110.9 | 54.4 | 0.6 |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,51962% | 9.375 | 35,49% | 29 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 4,7 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,64287% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 4.6875 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,1018% | 7.8125 | 4,64% | 60 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,18432% | 7.03125 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.03125 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Binc Pohostinstvo CS | 0,09832% | 6.25 | 0,73% | 62 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Asta z Tondova CS | 0,05305% | 3.90625 | 9,99% | 23 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 3.90625 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 3.90625 | 12,16% | 19 |
| COI TOTALE: | 2,60662% |