| Datum narození: | 10-01-2020 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Crying Wolf 1996 Olive |
| Otec: | Axxis z Bačovej svorky |
| Chovatel: | Shira Victory |
| Majitel: | - |
| Původ: | HU |
| WOLF BLOOD: | 29.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 27,78% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.44 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
![]() Axxis z Bačovej svorkyHD A ED 0COI: 25.83% |
![]() Crying Wolf GisotsuHD A ED 0COI: 29.61% |
![]() Argo Tajomný tulákHD A -COI: 27.25% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
![]() Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
Centaurus Dór- -COI: 5.71% |
||
Akila od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Crying Wolf 1996 OliveHD A ED 0COI: 31.56% |
![]() Crying Wolf ChiliHD A ED 0COI: 27.63% |
![]() Crying Wolf Kardais- -COI: 37.38% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Crying Wolf Phaedra- -COI: 35.16% |
Crying Wolf JumaHD A -COI: 26.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Crying Wolf TamyHD A ED 0COI: 22.50% |
![]() ARIMMINUM TRISTAN- -COI: 21.48% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
|
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Crying Wolf AuroraHD A -COI: 19.71% |
![]() DARWIN- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo Shira Victory | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Axxis z Bačovej svorky | 8 | 3.38 | 27 | 3 (11.11%) | 66.67% | - | - | - | - |
| Crying Wolf Gisotsu | 6 | 6.67 | 40 | 13 (32.5%) | 92.31% | 7.69% | - | - | - |
| Argo Tajomný tulák | 2 | 4 | 8 | 4 (50%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 9 | 5.67 | 51 | 21 (41.18%) | 61.9% | 28.57% | 9.52% | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argo Shira Victory | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Axxis z Bačovej svorky | 27 | 70.37% | 29.63% | 5.26% | 37.5% | 66 cm | 64 cm | 107.6 | 53 | - | 110.4 | 54.7 | 0.7 |
| Crying Wolf Gisotsu | 40 | 50% | 50% | 25% | 15% | 67 cm | 63.7 cm | 108.2 | 54.3 | 0.8 | 444.4 | 54.8 | - |
| Argo Tajomný tulák | 8 | 100% | - | 37.5% | - | 68 cm | - | 109.2 | 54.6 | - | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 51 | 45.1% | 54.9% | 26.09% | 14.29% | 68 cm | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 5 | 80% | 20% | 50% | - | 68.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,5 | Hitt spod Ďumbiera | 2,58604% | 21.875 | 23,54% | 97 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,6,6 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 1,03924% | 12.5 | 35,49% | 29 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Hero z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 9 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,0555% | 5.46875 | 16,59% | 89 |
| CELKOVÝ COI: | 4,32741% |