| Nato: | 01-02-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Chase ArQeVa |
| Padre: | Back z Udolia vlkov |
| Allevatore: | zo Srdca Europy |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,92% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.30 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Back z Udolia vlkovHD A -COI: 23.17% |
![]() Gorran Grey Střípek snůHD A -COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
![]() Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
Aron od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
|||
Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
||||
![]() Folly Lupus ArdorHD A -COI: 24.27% |
![]() Back z DevínskejHD A -COI: 22.87% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Elar z OravyHD A -COI: 20.24% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
|||
Aba z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Connie Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Chase ArQeVaHD A ED 0COI: 22.31% |
![]() Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Butterfly ArQeVaHD A -COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dunaj zo Srdca Europy | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chase ArQeVa | 2 | 3.5 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Butterfly ArQeVa | 5 | 7.4 | 37 | 27 (72.97%) | 25.93% | - | - | - | - |
| Valkyra z Molu Es | 6 | 7.5 | 45 | 24 (53.33%) | 83.33% | 12.5% | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dunaj zo Srdca Europy | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chase ArQeVa | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Butterfly ArQeVa | 37 | 56.76% | 43.24% | 28.57% | 31.25% | 68 cm | 62.4 cm | 108.2 | 54.1 | - | 109.3 | 54.8 | 0.7 |
| Valkyra z Molu Es | 45 | 46.67% | 53.33% | 38.1% | 41.67% | 68.3 cm | 63.2 cm | 109.4 | 54.2 | - | 108.5 | 55.1 | 0.7 |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,21322% | 7.8125 | 18,59% | 57 |
| 6 | ♂ 5,5,6,7 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,83246% | 13.28125 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 6.25 | 16,65% | 20 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7 | Elbow zo Sennej | 0,17517% | 7.8125 | 20,49% | 21 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,05554% | 3.90625 | 17,11% | 60 |
| COI TOTALE: | 1,38784% |