| Nato: | 12-11-2020 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Inkognita Srdcerváč |
| Padre: | Abbath Drink Dzin vom Elli-Rudel |
| Allevatore: | Srdcerváč |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,88% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.57 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Abbath Drink Dzin vom Elli-RudelHD A ED 0COI: 21.25% |
![]() Birger Nanuk vom DreiburgenblickHD B ED 0COI: 20.04% |
![]() Cirus spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 19.50% |
![]() Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|||
Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
||||
![]() Ela Zlatá PalzHD A ED 0COI: 19.98% |
![]() ARIMMINUM LORENZFAROUKHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Baschka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 24.97% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() Caandy II od ÚhoštěHD A ED 0COI: 22.05% |
![]() Drink Džin z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 17.35% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
|
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
|||
Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
||||
![]() Inkognita SrdcerváčHD A ED 0COI: 22.51% |
![]() BENJAMIN NIVISREGEMHD B ED 0COI: 20.41% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() WAKIZAHD B ED 0COI: 24.99% |
![]() ANOUKTRISTANHD B ED 0COI: 20.28% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
||
HDAANKAHD A ED 0COI: 19.38% |
||||
![]() ARIMMINUM LAKSHMIHD A ED 1COI: 21.57% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Percy Srdcerváč | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Abbath Drink Dzin vom Elli-Rudel | 8 | 7 | 56 | 12 (21.43%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Birger Nanuk vom Dreiburgenblick | 4 | 5 | 20 | 17 (85%) | 11.76% | - | - | - | - |
| Cirus spod Ďumbiera | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 80% | - | - | - |
| Arek Malý Bysterec | 8 | 6 | 48 | 15 (31.25%) | 60% | 33.33% | 6.67% | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 15 | 5.93 | 89 | 34 (38.2%) | 67.65% | 17.65% | 11.76% | 2.94% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Percy Srdcerváč | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Abbath Drink Dzin vom Elli-Rudel | 56 | 39.29% | 60.71% | 13.64% | 23.53% | 67 cm | 62.1 cm | 107.9 | 54.6 | - | 109.4 | 54.5 | 0.7 |
| Birger Nanuk vom Dreiburgenblick | 20 | 40% | 60% | 12.5% | 8.33% | 67 cm | 61 cm | 107.5 | 54.5 | - | 108.2 | 54.1 | - |
| Cirus spod Ďumbiera | 15 | 40% | 60% | - | 22.22% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Arek Malý Bysterec | 48 | 39.58% | 60.42% | 21.05% | 20.69% | 69 cm | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 89 | 52.81% | 47.19% | 36.17% | 35.71% | 66.6 cm | 62 cm | 104.6 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,6,7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,59366% | 11.71875 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,6,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,6149% | 11.71875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Dak z Rosíkova | 0,24421% | 7.8125 | 28,86% | 51 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 4.6875 | 20,49% | 21 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,05672% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,0555% | 3.90625 | 16,59% | 89 |
| COI TOTALE: | 1,90336% |