| Nato: | 03-12-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Carpatia Šungmánitu-ha Khoyáke |
| Padre: | Go Camo z Molu Es |
| Allevatore: | Šungmánitu-ha Khoyáke |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,74% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.64 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A64,5 D11 D6 F2 K1 Oc Qp S1 Xv55,8 Xf107 |
| Contatti: |
![]() Go Camo z Molu EsHD A ED 0COI: 19.55% |
![]() Eyco Spirit of the WolfHD A ED 0COI: 20.48% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Carpatia Šungmánitu-ha KhoyákeHD A ED 0COI: 23.46% |
![]() Ulvar LupusekHD A ED 0COI: 22.27% |
![]() Milo Radov dvorHD B ED 0COI: 24.52% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Esa Radov dvorHD A -COI: 23.50% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|||
Ibona Kysucká hviezdaHD A -COI: 18.45% |
||||
![]() Callisto z PeronówkiHD A -COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Alfa AvabilHD A ED 0COI: 22.09% |
![]() Blondi Loki Polární vlkHD A -COI: 19.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Axa od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Dara spod ĎumbieraHD C -COI: 24.00% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hanwakhan Šungmánitu-ha Khoyáke | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carpatia Šungmánitu-ha Khoyáke | 2 | 4.5 | 9 | 2 (22.22%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Alfa Avabil | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Dara spod Ďumbiera | 3 | 6 | 18 | 6 (33.33%) | 66.67% | - | 16.67% | - | 16.67% |
| Arys z Oravy | 6 | 5.33 | 32 | 22 (68.75%) | 63.64% | 22.73% | 9.09% | 4.55% | - |
| Grácia Dór | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hanwakhan Šungmánitu-ha Khoyáke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carpatia Šungmánitu-ha Khoyáke | 9 | 44.44% | 55.56% | - | 40% | - | 65.5 cm | - | - | - | 107.3 | 55.5 | - |
| Alfa Avabil | 7 | 28.57% | 71.43% | 50% | 60% | 67 cm | 63.7 cm | 109 | 53.7 | - | 108.9 | 55.5 | - |
| Dara spod Ďumbiera | 18 | 72.22% | 27.78% | 23.08% | 20% | 70 cm | 60 cm | - | - | - | 122.3 | 55.4 | - |
| Arys z Oravy | 32 | 56.25% | 43.75% | 50% | 50% | 57.7 cm | 60.6 cm | 105 | 54.6 | 27.2 | 114.7 | 54.1 | - |
| Grácia Dór | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Baker Šedá eminence | 0,23318% | 6.25 | 20,75% | 50 |
| COI TOTALE: | 0,88692% |