| Nato: | 03-12-2020 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Carpatia Šungmánitu-ha Khoyáke |
| Padre: | Go Camo z Molu Es |
| Allevatore: | Šungmánitu-ha Khoyáke |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,74% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.64 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Go Camo z Molu EsHD A ED 0COI: 19.55% |
![]() Eyco Spirit of the WolfHD A ED 0COI: 20.48% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Carpatia Šungmánitu-ha KhoyákeHD A ED 0COI: 23.46% |
![]() Ulvar LupusekHD A ED 0COI: 22.27% |
![]() Milo Radov dvorHD B ED 0COI: 24.52% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Esa Radov dvorHD A -COI: 23.50% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|||
Ibona Kysucká hviezdaHD A -COI: 18.45% |
||||
![]() Callisto z PeronówkiHD A -COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Alfa AvabilHD A ED 0COI: 22.09% |
![]() Blondi Loki Polární vlkHD A -COI: 19.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Axa od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Dara spod ĎumbieraHD C -COI: 24.00% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hókahé Šungmánitu-ha Khoyáke | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Go Camo z Molu Es | 3 | 3 | 9 | 4 (44.44%) | 25% | - | - | - | - |
| Eyco Spirit of the Wolf | 2 | 7.5 | 15 | 5 (33.33%) | 60% | - | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hókahé Šungmánitu-ha Khoyáke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Go Camo z Molu Es | 9 | 44.44% | 55.56% | - | 60% | - | 64.7 cm | - | - | - | 108 | 54.7 | - |
| Eyco Spirit of the Wolf | 15 | 53.33% | 46.67% | 25% | 14.29% | 69.5 cm | 63 cm | 107.2 | 54.4 | - | 109.5 | 54 | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Baker Šedá eminence | 0,23318% | 6.25 | 20,75% | 50 |
| COI TOTALE: | 0,88692% |