| Né: | 08-12-2020 |
| Sex: | Femelle |
| Registre: | - |
| Microchip: | - |
| Mère: | Karenna z Věrné smečky |
| Père: | Finn z Katusického dvora |
| Eleveur: | Šungmánitu-ha Khoyáke |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,27% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.73 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Finn z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 21.04% |
![]() Ghost Rider Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
![]() Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
Aron od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
|||
Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Karenna z Věrné smečkyHD A ED 0COI: 22.09% |
![]() Altyr z Podřipské samotyHD A ED 0COI: 20.54% |
![]() Amani Stříbrný úplněkHD A ED 0COI: 18.04% |
![]() Ares Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Asta Jasmine EyesHD A ED 0COI: 21.34% |
![]() Darek z Údolí tichaHD A -COI: 23.78% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Alexa z Porčova mlýnaHD C -COI: 18.92% |
||||
![]() Cavern z Věrné smečkyHD A -COI: 18.41% |
Dat Šedý chlupHD A -COI: 17.53% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Lara Zlatá PalzHD A -COI: 20.35% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Baschka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 24.97% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Eška z Rofa- -COI: 25.96% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chiway Šungmánitu-ha Khoyáke | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Karenna z Věrné smečky | 2 | 6.5 | 13 | 2 (15.38%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Lara Zlatá Palz | 2 | 3 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Baschka Zlatá Palz | 5 | 5 | 25 | 6 (24%) | 66.67% | - | 16.67% | - | 16.67% |
| Gerda z Rofa | 4 | 8 | 32 | 11 (34.38%) | 36.36% | 45.45% | 9.09% | 9.09% | - |
| Eška z Rofa | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | - | 100% | - | - | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chiway Šungmánitu-ha Khoyáke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Karenna z Věrné smečky | 13 | 61.54% | 38.46% | 12.5% | 40% | 66 cm | 61 cm | 104.5 | 54.1 | - | 108.2 | 53.3 | - |
| Lara Zlatá Palz | 6 | 33.33% | 66.67% | 50% | 50% | 69 cm | 61.5 cm | 105.8 | 53.6 | - | 110.1 | 54.3 | - |
| Baschka Zlatá Palz | 25 | 48% | 52% | 8.33% | 7.69% | 72 cm | 66 cm | - | - | - | 107.5 | 54.1 | - |
| Gerda z Rofa | 32 | 53.13% | 46.88% | 5.88% | 26.67% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Eška z Rofa | 6 | 50% | 50% | - | 33.33% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 6.25 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 6.25 | 35,49% | 29 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Eda Slňava | 0,12514% | 6.25 | 29,63% | 15 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Inka z Litavské kotliny CS | 0,05432% | 3.90625 | 15,7% | 42 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 3.90625 | 12,32% | 32 |
| COI TOTAL: | 0,58402% |