| Nato: | 27-05-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ice Queen z Molu Es |
| Padre: | Ben od Šesťáku |
| Allevatore: | Vlčí Mýtus |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,45% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 17.11 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Ben od ŠesťákuHD A ED 0COI: 21.92% |
![]() Baxter Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 23.35% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aileen Vlčí tlapkaHD B ED 0COI: 22.12% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Lucky Star KuklíkHD A ED 0COI: 21.94% |
![]() Cuki Amant GrisHD B ED 0COI: 21.29% |
![]() Akkon de MolayHD A ED 0COI: 18.68% |
Drak Lupus Bohemia GenaoHD A ED 0COI: 16.68% |
|
Becky z KamenačekHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Grey spod ĎumbieraHD B -COI: 26.23% |
Dino z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Wolfish Witch z Molu EsHD A -COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Ice Queen z Molu EsHD A ED 0COI: 20.07% |
![]() Bran AnwarHD A ED 0COI: 19.97% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
Fu Finka z Molu EsHD A ED 0COI: 19.85% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() Atinka Sun z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
||
Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amber Eyes Vlčí Mýtus | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ice Queen z Molu Es | 2 | 6 | 12 | - | - | - | - | - | - |
| Fu Finka z Molu Es | 4 | 6.25 | 25 | 8 (32%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Atinka Sun z Molu Es | 4 | 7.25 | 29 | 15 (51.72%) | 66.67% | 13.33% | - | - | - |
| Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amber Eyes Vlčí Mýtus | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ice Queen z Molu Es | 12 | 41.67% | 58.33% | 20% | - | 67 cm | - | 107.5 | 53.7 | - | - | - | - |
| Fu Finka z Molu Es | 25 | 52% | 48% | 30.77% | 33.33% | 69 cm | 63.8 cm | 109.8 | 54.3 | - | 106.9 | 55.2 | 0.7 |
| Atinka Sun z Molu Es | 29 | 41.38% | 58.62% | 33.33% | 41.18% | 69.3 cm | 64.1 cm | 109.6 | 54.1 | - | 110.1 | 54.5 | 0.6 |
| Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 38.71% | 38.71% | 69.3 cm | 63.8 cm | 107.8 | 54.4 | - | 138.4 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Hero od Úhoště | 0,21157% | 7.8125 | 17,4% | 38 |
| 3 | ♂ 4,7 - ♀ 6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 8.59375 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Kairo od Úhoště | 0,10595% | 4.6875 | 17,45% | 19 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Ali Reolup | 0,05554% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 7.03125 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Grey Šedá eminence | 0,05377% | 3.90625 | 12,51% | 4 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Cagi od Úhoště | 0,05581% | 3.90625 | 18,46% | 46 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Baker Šedá eminence | 0,0583% | 3.90625 | 20,75% | 50 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Borka II z Rosíkova CS | 0,05996% | 3.90625 | 25,57% | 19 |
| COI TOTALE: | 1,78109% |