| Nacido: | 14-11-2019 |
| Sexo: | Macho |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Gwen z Katusického dvora |
| Padre: | Cameron Bohemia Luaro |
| Criador: | Štěstí z Beskyd |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,33% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.47 % Powered by WGI LAB | Selección: | - |
| Contactos: |
![]() Cameron Bohemia LuaroHD B ED 0COI: 21.99% |
![]() Cassanova SrdcerváčHD A ED 0COI: 21.16% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Evita z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Gwen z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 20.02% |
![]() Czak Grey Střípek snůHD B ED 0COI: 20.50% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Bonnie z Kopáčkova dvoraHD A -COI: 23.09% |
![]() Fas Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 22.15% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
||
Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
||||
![]() Dizzy Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Štěstí z Beskyd | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cameron Bohemia Luaro | 2 | 4 | 8 | 2 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Cassanova Srdcerváč | 6 | 4.67 | 28 | 11 (39.29%) | 27.27% | 9.09% | - | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Artex Radov dvor | 3 | 4.33 | 13 | 8 (61.54%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alberto Štěstí z Beskyd | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cameron Bohemia Luaro | 8 | 50% | 50% | - | 50% | - | 60.5 cm | - | - | - | 110 | 54.6 | - |
| Cassanova Srdcerváč | 28 | 57.14% | 42.86% | 12.5% | 8.33% | 70.5 cm | 64 cm | 109.1 | 54.3 | - | 107.8 | 56.3 | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Artex Radov dvor | 13 | 53.85% | 46.15% | 57.14% | 50% | 49.8 cm | 60 cm | 102.4 | 53 | - | 122 | 52.5 | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Grace Kollárov dvor | 0,24516% | 6.25 | 29,79% | 12 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,44647% | 9.375 | 18,46% | 46 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Haidy Šedá eminence | 0,1055% | 4.6875 | 10% | 27 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Coda Šedá eminence | 0,05855% | 3.90625 | 21,23% | 12 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 5.46875 | 12,32% | 32 |
| COI TOTAL: | 1,51504% |