| Né: | 07-12-2019 |
| Sex: | Femelle |
| Registre: | - |
| Microchip: | - |
| Mère: | Zdenička z Litavské kotliny |
| Père: | Erron z Molu Es |
| Eleveur: | z Litavské kotliny |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,87% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.08 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Erron z Molu EsHD A ED 0COI: 20.11% |
![]() Avatar z Chtelnických lesovHD A -COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Zdenička z Litavské kotlinyHD A ED 0COI: 19.86% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
![]() Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
|||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fany z Litavské kotliny | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Zdenička z Litavské kotliny | 4 | 3.25 | 13 | 3 (23.08%) | 66.67% | - | 33.33% | - | - |
| Tara z Litavské kotliny | 6 | 6.33 | 38 | 22 (57.89%) | 27.27% | 13.64% | 9.09% | - | - |
| Peggy z Litavské kotliny | 5 | 3.4 | 17 | 10 (58.82%) | 60% | 10% | 30% | - | - |
| Jessika z Litavské kotliny | 5 | 4.2 | 21 | 7 (33.33%) | 42.86% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 14.29% |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fany z Litavské kotliny | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Zdenička z Litavské kotliny | 13 | 15.38% | 84.62% | - | 45.45% | - | 63 cm | - | - | - | 108.4 | 53.7 | - |
| Tara z Litavské kotliny | 38 | 42.11% | 57.89% | 25% | 31.82% | 68.8 cm | 53.1 cm | 109 | 52.4 | - | 109 | 54.9 | - |
| Peggy z Litavské kotliny | 17 | 64.71% | 35.29% | 36.36% | 83.33% | 67.8 cm | 61.6 cm | 111.4 | 53.4 | - | - | - | - |
| Jessika z Litavské kotliny | 21 | 61.9% | 38.1% | 46.15% | 37.5% | 68.8 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,70573% | 18.75 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | CUTT | 0,31728% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 7.8125 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Elbow zo Sennej | 0,05839% | 5.46875 | 20,49% | 21 |
| COI TOTAL: | 2,30827% |