| Born: | 26-06-2020 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Belisia Silesian Hunter |
| Father: | Drausus Z Molu Es |
| Breeder: | Silesian Hunter |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,29% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.10 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A59 D11 D17 E11 E8 F2 I23 N N11 P14 Qm R3 Xv53,4 Xf106,8 |
| Contact: |
![]() Drausus Z Molu EsHD A ED 0COI: 21.47% |
![]() Q-AKU LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 23.96% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Belisia Silesian Hunter- -COI: 19.26% |
![]() Belfedor ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Albacora Silesian HunterHD A ED 0COI: 19.25% |
![]() Ferral z Deštné horyHD A ED 0COI: 17.20% |
![]() Art MijaverHD A -COI: 16.91% |
Bazilišek Stín vlkaHD A -COI: 14.16% |
|
Arnie z KamenačekHD C -COI: 14.56% |
||||
![]() Beky Šedý samotářHD C -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Hela Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Agía Illiás Norský vlkHD A ED 0COI: 18.62% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||
Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fatima Ayla Silesian Hunter | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Belisia Silesian Hunter | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| Albacora Silesian Hunter | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Agía Illiás Norský vlk | 1 | 3 | 3 | 2 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Fantazie z Vlčí chaloupky | 4 | 9 | 36 | 15 (41.67%) | 80% | 13.33% | - | - | 6.67% |
| Barča z Ponického dvora | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | 28.57% | 14.29% | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fatima Ayla Silesian Hunter | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Belisia Silesian Hunter | 5 | 80% | 20% | 25% | 100% | 67 cm | 59 cm | 107.5 | 54.5 | - | 106.8 | 53.4 | - |
| Albacora Silesian Hunter | 5 | 60% | 40% | 66.67% | - | 70.5 cm | - | 106.4 | 55 | - | - | - | - |
| Agía Illiás Norský vlk | 3 | - | 100% | - | 66.67% | - | 63 cm | - | - | - | 111.9 | 54.8 | - |
| Fantazie z Vlčí chaloupky | 36 | 41.67% | 58.33% | 33.33% | 38.1% | 68.6 cm | 63.3 cm | 106.7 | 54.8 | - | 112.8 | 79.4 | - |
| Barča z Ponického dvora | 24 | 41.67% | 58.33% | 10% | 7.14% | 65 cm | 65 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,70573% | 18.75 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,84718% | 12.5 | 23,88% | 102 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Askia Slnečný dvor | 0,11688% | 4.6875 | 23,73% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Blek z Liehovarského dvora | 0,11311% | 4.6875 | 19,01% | 36 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Fenndy Kollárov dvor | 0,12987% | 4.6875 | 37,11% | 6 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Azor od Poluchov | 0,11284% | 4.6875 | 17,12% | 9 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | CUTT | 0,10576% | 6.25 | 19,76% | 144 |
| COI TOTAL: | 3,24237% |