| Nato: | 07-01-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO2031625 |
| Microchip: | 380260101216818 |
| Madre: | RUNA |
| Padre: | ARIMMINUM OBERT |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,03% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.88 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARIMMINUM OBERTHD A ED 0COI: 22.83% |
![]() ARIMMINUM UNIQUE WOLFHD A ED BLCOI: 21.57% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARIMMINUM BLAZE OF GLORYHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() RUNA- -COI: 34.80% |
![]() OVER THE MOON DELL'IRCO SORTIEREHD A ED 0COI: 25.52% |
![]() MARUKHD A ED 0COI: 20.99% |
![]() A'CNAYITUK- -COI: 21.29% |
Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
BELLEHD A ED 0COI: 22.90% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() MAYA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() PRAGHAHD A ED 0COI: 23.70% |
![]() LIRKO DELL'IRCO SORTIEREHD A ED 0COI: 19.89% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() MAYA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() FALU' PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| QUEEN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RUNA | 2 | 2 | 4 | 1 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| PRAGHA | 4 | 3 | 12 | 8 (66.67%) | 50% | - | - | - | 12.5% |
| FALU' PASSO DEL LUPO | 5 | 7 | 35 | 6 (17.14%) | 100% | - | - | - | - |
| NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| QUEEN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RUNA | 4 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PRAGHA | 12 | 58.33% | 41.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FALU' PASSO DEL LUPO | 35 | 62.86% | 37.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 4 - ♀ 5,5,6,6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,30779% | 15.625 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,62975% | 10.9375 | 20,03% | 38 |
| 7 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,6,7,7 | CUTT | 0,31728% | 12.5 | 19,76% | 144 |
| 7 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,16711% | 9.375 | 17,24% | 120 |
| COI TOTALE: | 2,42193% |