| Nato: | 21-11-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Pandora de La Gretosa |
| Padre: | Ñam de La Gretosa |
| Allevatore: | de La Gretosa |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.93 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Ñam de La GretosaHD A ED 0COI: 25.07% |
![]() Yentapolin Lupus IbericusHD A ED 0COI: 21.08% |
![]() Crying Wolf YvainHD A ED 0COI: 30.40% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Emba von der WolfsranchHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Bluebell von der WolfsranchHD A ED 0COI: 19.10% |
ARIMMINUM LORENZFAROUKHD B -COI: 20.19% |
|||
Ciara vom Westerwälder BergHD B ED 0COI: 17.30% |
||||
![]() Mina de La GretosaHD A ED 0COI: 23.17% |
![]() Bluszcz Wilk z baśniHD B ED 0COI: 22.74% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() Clair de Lune SrdcerváčHD A ED 0COI: 21.16% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|||
Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Pandora de La GretosaHD B ED 0COI: 20.97% |
![]() Gorthan WilkorHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Nathan Bully royal clubHD A -COI: 20.58% |
![]() Ares Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Aljaska SrdcerváčHD A -COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
|||
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Morrigan z PeronowkiHD A ED 0COI: 20.85% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Kenya La GretosaHD C ED 0COI: 23.63% |
![]() Belisario de NaraíoHD B ED 0COI: 23.37% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Barbu Cha WaawanyankaHD A ED 0COI: 21.11% |
Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
|||
Aset Voodoo Wolf z PeronówkiHD A -COI: 16.49% |
||||
![]() Daga de La GretosaHD B -COI: 21.28% |
![]() Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
|||
Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tané de La Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ñam de La Gretosa | 5 | 5.6 | 28 | 7 (25%) | 14.29% | - | - | - | - |
| Yentapolin Lupus Ibericus | 2 | 6.5 | 13 | 5 (38.46%) | 20% | - | - | - | 20% |
| Crying Wolf Yvain | 7 | 5.71 | 40 | 5 (12.5%) | 60% | 40% | - | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 7 | 5 | 35 | 13 (37.14%) | 92.31% | 7.69% | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 15 | 5.93 | 89 | 34 (38.2%) | 67.65% | 17.65% | 11.76% | 2.94% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tané de La Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ñam de La Gretosa | 28 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Yentapolin Lupus Ibericus | 13 | 84.62% | 15.38% | - | 50% | - | 64 cm | - | - | - | 107.8 | 57.4 | - |
| Crying Wolf Yvain | 40 | 45% | 55% | 5.56% | - | 68 cm | - | 105.8 | 54.4 | - | - | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 35 | 60% | 40% | 9.52% | 7.14% | 65 cm | 63 cm | - | 53.2 | - | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 89 | 52.81% | 47.19% | 36.17% | 35.71% | 66.6 cm | 62 cm | 104.6 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Latka z Peronowki | 1,65747% | 18.75 | 23,14% | 28 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Eligo z Peronowki | 1,26964% | 15.625 | 18,21% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Hitt spod Ďumbiera | 0,43101% | 9.375 | 23,54% | 97 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 5,6,6 | Jolly z Molu Es | 0,53969% | 14.0625 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Carr Malý Bysterec | 0,11503% | 4.6875 | 21,58% | 112 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | ARIMMINUM AVETAJGA | 0,10468% | 4.6875 | 20,19% | 28 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Dak Kollárov dvor | 0,12079% | 6.25 | 28,12% | 32 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,16649% | 5.46875 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 4,51786% |