| Nato: | 26-11-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Jean Grey Střípek snů |
| Padre: | Kraken Kuklík |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.61 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Kraken KuklíkHD A ED 0COI: 18.56% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Amy KuklíkHD A ED 0COI: 18.13% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
Brit Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
|||
Becky Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||||
![]() Uny Tossa z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Jean Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.61% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Abra z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
||||
![]() Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
![]() Aron od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belfast God Zázrak lesů | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kraken Kuklík | 15 | 5.6 | 84 | 30 (35.71%) | 56.67% | 6.67% | - | - | - |
| Curt z Vlčího dubu | 8 | 5.38 | 43 | 18 (41.86%) | 50% | 5.56% | - | - | - |
| Argo Přízrak Karpat | 11 | 7.55 | 83 | 32 (38.55%) | 50% | 9.38% | 9.38% | 9.38% | 6.25% |
| Arin na Blatech | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 40% | 20% | 40% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belfast God Zázrak lesů | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kraken Kuklík | 84 | 61.9% | 38.1% | 17.31% | 18.75% | 69 cm | 63.3 cm | 107.2 | 53.7 | 0.7 | 110.6 | 54.1 | - |
| Curt z Vlčího dubu | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 9.09% | 68.9 cm | 63 cm | 107 | 53.6 | 0.6 | 106.8 | 53.4 | - |
| Argo Přízrak Karpat | 83 | 50.6% | 48.19% | 33.33% | 27.5% | 66.9 cm | 62.3 cm | 110.6 | 53.5 | 0.6 | 109.9 | 55.2 | - |
| Arin na Blatech | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 6.25% | 65.8 cm | 64 cm | 104.6 | 52.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | CUTT | 0,10576% | 4.6875 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 1,95998% |