| Nato: | 24-11-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1928799 |
| Microchip: | 380260043859760 |
| Madre: | ELETTRA MIRADA LOCA |
| Padre: | Beatus Vom Haus Milesevac |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | MANCO DANIELE |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,33% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.37 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
3316941448
|
![]() Beatus Vom Haus MilesevacHD A ED 0COI: 21.55% |
![]() Crying Wolf Dalibor- -COI: 20.62% |
![]() Quenno od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
![]() Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Crying Wolf DemonHD A -COI: 24.52% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Crying Wolf AfraHD C -COI: 20.49% |
Cord Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
|||
Fehérlófia Durcás DorkaHD C -COI: 16.83% |
||||
![]() Crying Wolf MimosaHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() ELETTRA MIRADA LOCAHD A ED 0COI: 23.25% |
![]() ARIMMINUM WAKANHD A ED 0COI: 20.70% |
![]() QUAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM FARYEMINENCEHD B ED 0COI: 18.15% |
![]() ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROSE FLOWER MADE IN HEAVEN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ELETTRA MIRADA LOCA | 2 | 7.5 | 15 | 4 (26.67%) | 75% | 25% | - | - | - |
| ARIMMINUM FARYEMINENCE | 4 | 7.5 | 30 | 10 (33.33%) | 60% | 40% | - | - | - |
| Johanka z Molu Es | 5 | 3.6 | 18 | 6 (33.33%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ROSE FLOWER MADE IN HEAVEN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ELETTRA MIRADA LOCA | 15 | 46.67% | 53.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM FARYEMINENCE | 30 | 53.33% | 46.67% | 6.25% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Johanka z Molu Es | 18 | 61.11% | 38.89% | 9.09% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Arys z Oravy | 0,95371% | 15.625 | 25,96% | 32 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,4 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 15.625 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Ali Reolup | 0,55543% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 5 | ♂ 5,5,7 - ♀ 6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| COI TOTALE: | 3,27819% |