| Nato: | 17-07-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO18153062 |
| Microchip: | 380260101105815 |
| Madre: | STELLA |
| Padre: | YORK GIANT LUPI DEL MONTALE |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,67% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.49 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() YORK GIANT LUPI DEL MONTALE- -COI: 19.73% |
![]() Nanuk new montale spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.94% |
![]() Bajkal Tajomný tulákHD A -COI: 25.81% |
![]() Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
Aron Vlčie údolieHD A ED 0COI: 19.05% |
Bekky Kollárov dvor- -COI: 28.56% |
||||
![]() Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() BONNIE MONTALEHD B ED 0COI: 20.61% |
![]() Rainman z Molu Es- -COI: 16.58% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Dara Dobromila z Vlčí chaloupky- -COI: 17.35% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() STELLA- -COI: 22.27% |
![]() ARIMMINUM ZORBAHD B ED 0COI: 25.53% |
![]() ARIMMINUM HGENGISBORTETCHINOHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM NABOOHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() MAIA- -COI: 23.12% |
![]() JACK- -COI: 21.39% |
![]() GAR- -COI: 18.99% |
ARONHD B ED 0COI: 17.42% |
|
YAIKA- -COI: 22.04% |
||||
![]() CLAIR- -COI: 21.51% |
ATROX- -COI: 27.79% |
|||
ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
||||
![]() SIRIA- -COI: 21.91% |
![]() ARIMMINUM LION- -COI: 21.57% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() LIRA- -COI: 21.38% |
DUNCANHD A -COI: 21.78% |
|||
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GLADYS | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YORK GIANT LUPI DEL MONTALE | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | - | - | - | - | 100% |
| Nanuk new montale spod Ďumbiera | 7 | 4.57 | 32 | 21 (65.63%) | 52.38% | 19.05% | 14.29% | - | - |
| Bajkal Tajomný tulák | 5 | 6.8 | 34 | 9 (26.47%) | 44.44% | 22.22% | 33.33% | - | - |
| Dag z Tematínskych kopcov | 2 | 6 | 12 | 3 (25%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Aron Vlčie údolie | 5 | 4.4 | 22 | 2 (9.09%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GLADYS | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YORK GIANT LUPI DEL MONTALE | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Nanuk new montale spod Ďumbiera | 32 | 40.63% | 59.38% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bajkal Tajomný tulák | 34 | 50% | 50% | 5.88% | 29.41% | 68 cm | 62 cm | 110.2 | 55.9 | 0.6 | 108.7 | 54.1 | 0.7 |
| Dag z Tematínskych kopcov | 12 | 41.67% | 58.33% | 40% | - | 66 cm | - | - | - | 0.8 | - | - | - |
| Aron Vlčie údolie | 22 | 50% | 50% | 27.27% | - | 68.3 cm | - | 106 | 54 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Jerry Lee z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 43 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Dak z Rosíkova | 0,73264% | 10.9375 | 28,86% | 51 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,22792% | 6.25 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Ali Reolup | 0,11109% | 7.8125 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 8.59375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,16279% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ajša Dar přírody CS | 0,05343% | 3.90625 | 10,79% | 14 |
| COI TOTALE: | 2,54177% |