| Nato: | 11-05-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1599441 |
| Microchip: | 380260002438892 |
| Madre: | MAIA |
| Padre: | ARIMMINUM ZORBA |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,27% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARIMMINUM ZORBAHD B ED 0COI: 25.53% |
![]() ARIMMINUM HGENGISBORTETCHINOHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() ARIMMINUM NABOOHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() MAIA- -COI: 23.12% |
![]() JACK- -COI: 21.39% |
![]() GAR- -COI: 18.99% |
![]() ARONHD B ED 0COI: 17.42% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
Debira Astin ráj- -COI: 17.91% |
||||
![]() YAIKA- -COI: 22.04% |
DUNCANHD A -COI: 21.78% |
|||
EDEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
||||
![]() CLAIR- -COI: 21.51% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
NIAHD B -COI: 21.29% |
||||
![]() SIRIA- -COI: 21.91% |
![]() ARIMMINUM LION- -COI: 21.57% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() LIRA- -COI: 21.38% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
TABORHD A -COI: 20.03% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STELLA | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | - | - | - | - | 100% |
| MAIA | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| SIRIA | 2 | 4.5 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| LIRA | 3 | 4.33 | 13 | 1 (7.69%) | 100% | - | - | - | - |
| ASTRID | 6 | 6.5 | 39 | 3 (7.69%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Bora Mrazivé ticho | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STELLA | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MAIA | 6 | 16.67% | 83.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SIRIA | 9 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LIRA | 13 | 69.23% | 30.77% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASTRID | 39 | 41.03% | 58.97% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bora Mrazivé ticho | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 3,5 - ♀ 6,6 | Ambra Vlčí naděje | 1,0062% | 18.75 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Dak z Rosíkova | 0,48843% | 9.375 | 28,86% | 51 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | ARIMMINUM LADA | 0,41873% | 9.375 | 20,19% | 13 |
| 5 | ♂ 4,5,6 - ♀ 7,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 6.25 | 16,29% | 81 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6 | Abel z Molu CS | 0,10636% | 7.03125 | 10,83% | 17 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 2,68233% |