| Nato: | 03-01-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1845069 |
| Microchip: | 380260101029993 |
| Madre: | VOLSHITSA DEI GRIGI AUDACI |
| Padre: | GLADIO DELLA VITTORIA ALATA |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,35% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.00 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() GLADIO DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 22.59% |
![]() ARAGORNHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() DRYASHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() AINEHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() DAYTONA DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 26.73% |
![]() AKI DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 18.47% |
![]() TAKODAHD A ED 0COI: 17.11% |
Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
|
ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() REBECCAHD A ED 0COI: 18.52% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() ZARA DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 22.27% |
![]() DREDOHD B ED 0COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() TERRYHD A ED 0COI: 28.25% |
SPOKHD B ED 0COI: 17.84% |
|||
REBECCAHD A ED 0COI: 18.52% |
||||
![]() VOLSHITSA DEI GRIGI AUDACIHD A ED 0COI: 25.57% |
![]() AIKO SIBILLINIHD B ED 0COI: 23.33% |
![]() ARIMMINUM WAKANHD A ED 0COI: 20.70% |
![]() QUAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.01% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Dolga Malý BysterecHD C -COI: 22.55% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() G'Maya Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
![]() Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
![]() Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
||
Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Eška z Rofa- -COI: 25.96% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XANDER DEI GRIGI AUDACI | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GLADIO DELLA VITTORIA ALATA | 10 | 4.8 | 48 | 16 (33.33%) | 56.25% | 12.5% | 6.25% | - | - |
| ARAGORN | 7 | 5.86 | 41 | 8 (19.51%) | 62.5% | 25% | - | - | 12.5% |
| DRYAS | 3 | 5.67 | 17 | 4 (23.53%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 20 | 5.1 | 102 | 38 (37.25%) | 71.05% | 21.05% | 5.26% | - | 2.63% |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XANDER DEI GRIGI AUDACI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GLADIO DELLA VITTORIA ALATA | 48 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARAGORN | 41 | 58.54% | 41.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DRYAS | 17 | 52.94% | 47.06% | 11.11% | - | 71 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 102 | 51.96% | 48.04% | 3.77% | 6.12% | 68 cm | 62.7 cm | - | - | - | 109.4 | 53.1 | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,21797% | 6.25 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,3354% | 7.8125 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,12514% | 4.6875 | 29,63% | 15 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Jolly z Molu Es | 0,10794% | 4.6875 | 16,29% | 52 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| 6 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 7.8125 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | OASIA | 0,05415% | 4.6875 | 17,79% | 27 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,05551% | 4.6875 | 18,51% | 17 |
| COI TOTALE: | 1,08969% |