| Nato: | 08-03-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Annabela z Vlčí boudy |
| Padre: | Jorett Volch Střípek snů |
| Allevatore: | Střípek snů |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,18% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.61 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Jorett Volch Střípek snůHD A -COI: 20.61% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Abra z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
||||
![]() Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
![]() Aron od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Annabela z Vlčí boudyHD A ED 0COI: 18.68% |
![]() Bounty z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Qesta Eden severuHD A -COI: 17.21% |
![]() Argo Sokolí okoHD A -COI: 18.43% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Cina Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
![]() Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Aka z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Abra z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Unicola Grey Střípek snů | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Annabela z Vlčí boudy | 3 | 6 | 18 | 14 (77.78%) | 64.29% | - | - | - | - |
| Qesta Eden severu | 1 | 7 | 7 | 2 (28.57%) | 100% | - | - | - | - |
| Julie z Litavské kotliny | 6 | 7.17 | 43 | 16 (37.21%) | 56.25% | 31.25% | 12.5% | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 3 | 7.67 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Unicola Grey Střípek snů | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Annabela z Vlčí boudy | 18 | 27.78% | 72.22% | 100% | 46.15% | 72.2 cm | 66.3 cm | 108.1 | 54.9 | - | 108.2 | 54.1 | - |
| Qesta Eden severu | 7 | 42.86% | 57.14% | - | 25% | - | 67 cm | - | - | - | 111.1 | 54.8 | - |
| Julie z Litavské kotliny | 43 | 51.16% | 48.84% | 22.73% | 38.1% | 66.6 cm | 62.4 cm | 109 | 55.2 | - | - | - | - |
| Ira z Litavské kotliny CS | 23 | 34.78% | 65.22% | 50% | 46.67% | 68.3 cm | 62.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Abra z Molu CS | 0,21273% | 6.25 | 10,83% | 14 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,56716% | 10.9375 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | CUTT | 0,10576% | 4.6875 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| COI TOTALE: | 2,51438% |