| Nato: | 31-01-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Cora de Naraío |
| Padre: | Baruk de Naraío |
| Allevatore: | de Invernalia |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,89% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.95 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Athor de Invernalia | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Baruk de Naraío | 2 | 6 | 12 | 7 (58.33%) | 28.57% | 14.29% | - | - | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 18 | 5.39 | 97 | 47 (48.45%) | 72.34% | 21.28% | 4.26% | 2.13% | - |
| Dixon Radov Dvor | 5 | 3.8 | 19 | 7 (36.84%) | 57.14% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | - |
| Artex Radov dvor | 3 | 4.33 | 13 | 8 (61.54%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Amir Bonus | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Athor de Invernalia | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Baruk de Naraío | 12 | 41.67% | 58.33% | - | 28.57% | - | 62 cm | - | - | - | 108.9 | 55.7 | - |
| Hitt spod Ďumbiera | 97 | 48.45% | 51.55% | 23.4% | 30% | 68.8 cm | 63.6 cm | 107.4 | 54.7 | 0.6 | 110.1 | 55.5 | 0.7 |
| Dixon Radov Dvor | 19 | 47.37% | 52.63% | 33.33% | 50% | 66 cm | 62.8 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Artex Radov dvor | 13 | 53.85% | 46.15% | 57.14% | 50% | 49.8 cm | 60 cm | 102.4 | 53 | - | 122 | 52.5 | - |
| Amir Bonus | 5 | 40% | 60% | 50% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,99895% | 14.0625 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Dak Kollárov dvor | 0,24157% | 7.8125 | 28,12% | 32 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,57234% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 8.59375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7 | Eda Slňava | 0,31284% | 7.8125 | 29,63% | 15 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Bira od Chrudimky CS | 0,12346% | 4.6875 | 27,94% | 18 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,06495% | 6.25 | 35,49% | 29 |
| COI TOTALE: | 3,34188% |