| Nato: | 30-11-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Herse z Orel Ochrana |
| Padre: | Humphrey de la Gretosa |
| Allevatore: | z Orel Ochrana |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,1% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.39 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Humphrey de la GretosaHD A ED 0COI: 21.90% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Herse z Orel OchranaHD C ED 0COI: 25.50% |
![]() CHUUCKRUNNINGWOLF- -COI: 20.79% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Glasya z PeronówkiHD A -COI: 21.17% |
![]() Kondor z Krotkovského dvoraHD B -COI: 35.55% |
![]() Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
Rep z Pohraniční stráže (F3)- -COI: 25.00% |
|
Bruna z Banišťa CS- -COI: 9.86% |
||||
![]() Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Andy Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Lupo z Orel Ochrana x Evon Wolf Rhoderick Sodar 2019-12-01 | |||||
| Thor Lobos de Bilsaru ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lupo z Orel Ochrana | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| Humphrey de la Gretosa | 5 | 6.6 | 33 | 25 (75.76%) | 4% | 20% | 4% | - | - |
| Crying Wolf Murad | 12 | 4.42 | 53 | 23 (43.4%) | 26.09% | 13.04% | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 18 | 6.61 | 119 | 53 (44.54%) | 64.15% | 7.55% | 1.89% | 1.89% | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lupo z Orel Ochrana | 1 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Humphrey de la Gretosa | 33 | 57.58% | 42.42% | 5.26% | 7.14% | 69 cm | 60 cm | 106.5 | 52.5 | - | - | - | - |
| Crying Wolf Murad | 53 | 66.04% | 33.96% | 2.86% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 119 | 60.5% | 39.5% | 6.94% | 21.28% | 66.8 cm | 62.3 cm | 109.7 | 53.9 | 0.6 | 110 | 55.2 | 0.6 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 3,5 | Jolly z Molu Es | 2,15875% | 21.875 | 16,29% | 52 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 4,6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 14.0625 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,37529% | 8.59375 | 29,71% | 27 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 4,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,664% | 10.9375 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 6.25 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Adon Irpruš | 0,11423% | 4.6875 | 21,06% | 43 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Eda Slňava | 0,12514% | 6.25 | 29,63% | 15 |
| 6 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 9 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,18311% | 10.9375 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 4,6265% |