| Nato: | 14-02-2015 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Glasya z Peronówki |
| Padre: | Glasnik z Orel Ochrana |
| Allevatore: | z Orel Ochrana |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 29.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,94% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.87 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liwan Z Orel Ochrana | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Glasnik z Orel Ochrana | 5 | 6.2 | 31 | 2 (6.45%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Crying Wolf Myrakle le Loup Blanc | 22 | 5.36 | 118 | 18 (15.25%) | 22.22% | - | 5.56% | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 18 | 6.61 | 119 | 53 (44.54%) | 64.15% | 7.55% | 1.89% | 1.89% | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liwan Z Orel Ochrana | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Glasnik z Orel Ochrana | 31 | 64.52% | 35.48% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Myrakle le Loup Blanc | 118 | 55.08% | 44.92% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amore Mio Srdcerváč | 119 | 60.5% | 39.5% | 6.94% | 21.28% | 66.8 cm | 62.3 cm | 109.7 | 53.9 | 0.6 | 110 | 55.2 | 0.6 |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 3 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 1,25096% | 16.40625 | 29,71% | 27 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 3 | Amálka od Buližníku CS | 1,31417% | 17.1875 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 3 | Cézar od Pavlišina CS | 1,32799% | 16.40625 | 36,18% | 91 |
| 20 | ♂ 7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 4,5,5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,28174% | 27.34375 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | Orlík z Rosíkova CS | 0,13347% | 8.59375 | 36,77% | 127 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 4 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 6 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,4091% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Flota z Rosíkova CS | 0,21658% | 7.03125 | 11,03% | 11 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 3.90625 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 3.90625 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Asta z Tondova CS | 0,1061% | 4.6875 | 9,99% | 23 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Cita z Banišťa CS | 0,05364% | 4.6875 | 9,86% | 27 |
| COI TOTALE: | 6,64331% |