| Nato: | 05-10-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Extravagancy Charm du Domaine de la Combe Noire |
| Padre: | Ever Forever du Domaine de la Combe Noire |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,83% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.17 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heiden du Domaine de la Combe Noire | 5 | 5.8 | 29 | 9 (31.03%) | 11.11% | - | - | - | - |
| Extravagancy Charm du Domaine de la Combe Noire | 2 | 6.5 | 13 | 7 (53.85%) | 42.86% | - | - | - | - |
| Cora spod Ďumbiera | 6 | 6.5 | 39 | 15 (38.46%) | 33.33% | 13.33% | 20% | - | 6.67% |
| Cesna Lupus Bohemia Genao | 6 | 5.83 | 35 | 10 (28.57%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Aretha Hanka z Vlasatic | 5 | 7.4 | 37 | 8 (21.62%) | 37.5% | - | 62.5% | - | - |
| Hanka Šedá eminence | 1 | 8 | 8 | 3 (37.5%) | 33.33% | - | 33.33% | - | 33.33% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heiden du Domaine de la Combe Noire | 29 | 68.97% | 31.03% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Extravagancy Charm du Domaine de la Combe Noire | 13 | 38.46% | 61.54% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cora spod Ďumbiera | 39 | 46.15% | 53.85% | - | 4.76% | - | 61 cm | - | - | - | 108.2 | 55.4 | - |
| Cesna Lupus Bohemia Genao | 35 | 45.71% | 54.29% | 18.75% | 10.53% | 67.3 cm | 61 cm | - | 53.2 | - | - | - | - |
| Aretha Hanka z Vlasatic | 37 | 40.54% | 59.46% | 33.33% | 4.55% | 66.4 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Hanka Šedá eminence | 8 | 50% | 50% | 50% | 25% | 70.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 3 | V'Cheyenne von den Wächter der Krone | 7,62082% | 37.5 | 27,67% | 13 |
| 6 | ♂ 4,5,6,6 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 17.1875 | 18,08% | 83 |
| 6 | ♂ 4,5,6,6 - ♀ 5,6 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 17.1875 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Charon Šedá eminence | 0,27851% | 7.03125 | 17,24% | 120 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 6,7,7 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 10.15625 | 12,32% | 24 |
| 8 | ♂ 5,6,7,7,7 - ♀ 6,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 10.15625 | 8,95% | 42 |
| COI TOTALE: | 8,44891% |